8,50 TL
5,53 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
2,97 TL
BABAYA MEKTUP Hakkında Bilgiler
Türü: Anı Mektup ve Günlük Kitapları
Sayfa Sayısı: 60
ISBN: 9786058323520
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 1533 adet satılmıştır.
Franz Kafka
Franz Kafka
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • BABAYA MEKTUP Kısa Özet

  "Senin etkinden tamamen bağımsız büyümüş olsaydım bile, senin gönlünde yatan insan gibi biri olamayacaktım büyük ihtimalle. Herhalde yine çelimsiz, ürkek, kararsız, huzursuz bir insan olurdum…"

  Yaşarken bir avuç insan tarafından bilinen Kafka, ölümünden sonra dostu Max Brod`un vasiyetine ihanet edip (!) eserlerini yayınlamasıyla birlikte, özellikle İkinci Dünya Savaşı sonrasında hızla dünya çapında tanınmaya başladı ve yirminci yüzyılın en önemli yazarlarından biri haline geldi, haklı olarak.

  Kafka, üzerine en çok yazı ve yorum yapılan yazarlar listesinin başında yer alır. Hakkında dev bir literatür oluşmuştur ve günbegün artmaktadır bu literatür. İçinde yaşadığımız gerçekliğin, şimdinin değil yalnızca, savrulup gittiğimiz geleceğin ve geçmişin de perspektifinden yazabilen ender yazarlardan biridir Kafka ve halen günceldir, güncel de kalacaktır yüzyıllarca.

  Babaya Mektup, opus magnumlarından biridir Kafka`nın. Şayet içinizde bir hayaletle yaşamaktan yorulduysanız, Kafka`nın sesine kulak verin deriz!

 • 2. Hamur

BABAYA MEKTUP Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.