Aykız Okul Öncesi Dikkat ve Zeka Geliştirme Etkinlik Seti +5 8 Kitap Takım

Ensar Neşriyat

Kolektif

44,44 TL
31,11 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
13,33 TL
Aykız Okul Öncesi Dikkat ve Zeka Geliştirme Etkinlik Seti +5 8 Kitap Takım Hakkında Bilgiler
Türü: Çıkartmalı Kitaplar
ISBN: 9780000000416
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Aykız Okul Öncesi Dikkat ve Zeka Geliştirme Etkinlik Seti +5 8 Kitap Takım Kısa Özet

  Aykız, okul öncesi eğitim kitapları serimiz, erken çocukluk dönemindeki çocuklarımızın, zekâ gelişim alan çalışmalarının bütününü destekleyen; dikkat, problem çözme, çizgi, nokta birleştirme, nokta doldurma, eşleştirme, örüntü, beyin fırtınası, yap-boz, kesme-yapıştırma, resim tamamlama ve labirentvb. çalışmalardan oluşmaktadır.

  Bu eğitim setinde, her bir kitap, farklı düşünme çalışmalarını destekleyen sayfalar şeklinde hazırlanmıştır. Temaların içinde; sayı, renk, şekil kavramlarına da ayrı ayrı yer verilmiştir. Çalışma metodu, çocuklarımızın sosyokültürel eğitimini desteklemekte ve günlük yaşamda karşılaşacakları problemlerle de ilişkilendirilmektedir. Ayrıca, farklı renkteki kalemlerle, farklı tarzlarda yapılan boyama çalışmaları, çocukların gezecekleri yerleriaraştırmave merak duygusunu da canlandıracak, onları bu yönde etkinlik yapmaya sevk edecektir. Kitapların dış kapaklarındaki zekâoyunlarıve kuklalar ise, çocukların drama yolu ile yeteneklerini keşfetmelerini ve hem de eğlenmelerini sağlayacaktır.

  Kitaplarımız, Milli Eğitim Bakanlığı'mızın, okul öncesi eğitim müfredatına uygun olarak ve tamamen renkli sayfalarla sizlere sunulmaktadır. İyi eğlenceler...

  Ürün Özellikleri

  Boyutlar

  19.50x27.50

  ISBN

  9780000000416

  Sayfa Sayısı

  128

  Çeviren

  Kağıt Tipi

  2. Hamur

  Dil

  Türkçe

  Kapak Tipi

  Ciltsiz

  Basım Yeri

Aykız Okul Öncesi Dikkat ve Zeka Geliştirme Etkinlik Seti +5 8 Kitap Takım Hakkında Yorumlar