sadsad x
asdasd

Ayakkabıcının Karısı

Koton Kitap

Adriana Trigiani

36,11 TL
27,08 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
9,03 TL
Ayakkabıcının Karısı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 560
ISBN: 9786056556104
Kapak: Ciltsiz
Adriana Trigiani
Adriana Trigiani
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ayakkabıcının Karısı Kısa Özet

  Ayakkabıcının Karısı'nı okumak İtalyan Alpleri'nin karlı patikalarında yürümek ve düdük makarna yapmak demek; Amerika'nın kuruluş yıllarına uzanmak ve Küçük İtalya'da dolaşmak demek, operanın büyülü dünyasına sızmak ve Enrico Caruso'yla tanışmak demek; karşı konulmaz bir geçmişin özlemi ve bugünü değiştirme arzusu duymak demek, hepsinden önemlisi de aşktan vazgeçmemek demek.

  Enza ve Ciro'nun destansı aşkı son yüzyılın dönümünde İtalyan Alpleri'nin benzersiz ihtilamında filizlenir. Başlarına gelen kötü olaylar ve felaketlerden sonra kader ikisini de o sırada devasa bir inşaat alanı halindeki hayaller ve olanaklar ülkesi Amerika'ya savurur. Ciro bir ayakkabıcının çırağı olurken Enza operanın büyüleyici dünyasına çekilir. Talihsiz aşıklar bir buluşup bir ayrılırlar, ta ki aşklarının gücü en sonunda ikisinin de yaşamını sonsuza dek değiştirinceye kadar.

  Kendi aile hikayesinden esinlenen Adriana Trigiani'nin yazmak için doğduğunu söylediği bu roman zamana ve mekana yayılan nefes kesici bir destan.

  "Bu romanın sayfaları arasında savaş yıllarının getirdiği sarsıcı kültürel ve sosyal değişikliklerin etrafında kurgulanmış beceri ve güzelliği kusursuz bir şekilde birleştiren harikulade romantik ve duygu dolu bir dünya var..."

  - USA Today

  "Tutkuyu ve direnmeyi anlatan gerçekte yaşanmış muhteşem bir aşk hikayesi....  Mutlaka okunmalı".

  - The Today Show

Ayakkabıcının Karısı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.