sadsad x
asdasd
50,00 TL
32,00 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
18,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
ASTROLOJİNİN SIRLARI Hakkında Bilgiler
Türü: Astroloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 348
ISBN: 9786052182659
Kapak: Ciltsiz
Şifa Avcın
Şifa Avcın
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • ASTROLOJİNİN SIRLARI Kısa Özet

    Astrolojide dekanlar çok eski bir sistemdir ve milattan önce 3000 yıllarına kadar uzanan bir geçmişi vardır. Dekanlar aynı element gruplarını gösterir. Astrolojinin temeli nasıl Sümerlerden gelmişse, eski bir sistem olan dekanlar da Mısırlılar tarafından geliştirilmiştir. Antik Mısır’da hastalıklar konusunda dekanlar takip edilirdi. Bir hastayı nasıl tedavi edeceklerini, hangi bitki ve otları kullanacaklarını kişinin doğum tarihine göre hazırladıkları dekanlara göre belirliyorlardı.

    İngiltere astroloji camiasında *Yıldızları elinde tutan kadın* olarak tanınan Şifa Avcın, Astrolojinin Sırları kitabında, *32 dekan sistemi* üzerinden, burçların özelliklerini, güçlü ve zayıf yönlerini anlatıyor. Avcın, kuşak gezegen transitlerinin nesiller, canlılar ve doğa üzerindeki etkilerini örnek haritalarla ele aldı. Burçların hastalıklarını açıkladı, her burca özel evde yapılabilecek basit tarifler verdi.

    Astrolojinin Sırları’nı okurken; herkesten, hatta kendi kendinizden saklamaya çalıştığınız sırlarınızla yüz yüze geleceksiniz. 2044 yılına kadar dünyamızda neler olacağını merak ediyorsanız, astrolojik açıklamalarla anlatılan ilginç kehanetleri de öğrenebilirsiniz.

ASTROLOJİNİN SIRLARI Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.