sadsad x
asdasd
17,00 TL
11,90 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
5,10 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Asrın Lideri Erbakan Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografi-Otobiyogafi Kitapları
Sayfa Sayısı: 368
ISBN: 9786054818419
Kapak: Ciltsiz
Mehmet Ergin
Mehmet Ergin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Asrın Lideri Erbakan Kısa Özet

  Bir Erbakan geldi geçti siyasi hayatımızdan, ama o rüzgar gibi esip geçmedi, fırtına gibi yıkıp geçti... Erbakan'dan önce sağ sol vardı, dünyada da Türkiye'de de... ortada bir şeyler dönerdi de kimse ne olduğunu bilmezdi.

  Halk ideolojik olarak kamplaştırılmıştı, olumsuzlukları sağcılar solculardan bilirdi, solcular sağcılardan. Erbaka geldi sağcı solcu kalmadı. Hepsini  yıktı, dümdüz etti. Artık sağın da alternatifi Milli görüştü, solun da... Bir Erbakan hoca geçti siyaset tarihimizden; ama rüzgar gibi esip geçmedi; sel gibi akıp geçmedi, bir yağmur gibi yağdı geçti. O bahar yağmurları gibi dönüp dönüp yağdı da; bilen de bilmeyen de o yağmurdan nasibini aldı..

  "Türkiye deki dindar kesim; milli görüş vesilesiyle gün yüzü görmüş bakan olmuş meclise girmiş holing kurmuş gazete ve televizyon sahibi olmuş kısacası söz söyler duruma gelmiştir. Sadece dindar kesimin öncüsü ve sözcüsü mü oldu, hayır. O yönetme ve liderlik etme sanatına yüksek bir standart getirdi.

  Eyyamcı politikacıları sarstı, zorladı, bir ölçüde değiştirdi. Eski politikacıları eledi, silkeledi, yeni politikacılara yüksek vizyon, olağanüstü gayret ve alternatif üretme modeli oldu.

Asrın Lideri Erbakan Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.