Aşkın Bir Adım Sonrası Yalnızlık

Gece Kitaplığı

Süleyman Yüksel

32,20 TL
21,25 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
10,95 TL
Aşkın Bir Adım Sonrası Yalnızlık Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 148
ISBN: 9786051801889
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
Süleyman Yüksel
Süleyman Yüksel
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Aşkın Bir Adım Sonrası Yalnızlık Kısa Özet

    Sevgilinden ayrıldın ve dünyanın en yalnız insanı benim diye düşünüyorsun değil mi? Etrafında onlarca insan var ve hepsi seni teselli etmeye çalışıyor. Sen bunların hiç birini dinlemiyorsun. Çünkü, hepsi aynı şeyleri söylüyor. ‘‘ üzülme, sıkma canını, senden değerli mi, zamanla geçer’’ işte hepsinin söylediği sözler bunlar değil mi?

    Bende sana bunları söyleyeceğim ama bu sözlerin senin yanında hiçbir önemi yok biliyorum. Onun için ne kendimi ne de seni yoracağım. Evet üzül. Hatta elinden oyuncağı alınmış bir çocuk gibi ağla günlerce. Sigaranın birini yak diğerini söndür. Senden değerli mi? Evet değerliydi. Sen onu canından çok sevdin lakin o gitti. Yani senin sevgin onun gitmesine engel olmadı.

    Zamana bırakma. Çünkü, zamanla geçen tek şey ‘‘ zamandır.’’ Zamana bırakırsan eğer geriye dönüp baktığında hissettiğin tek duygu pişmanlık olur. Sevgilisinden ayrılan tek kişi sen değilsin ve son kişi de olmayacaksın emin ol. Peki nereye kadar böyle devam edeceksin? Seni bırakıp gidenler geriye dönüp bakmazken, hayatlarına gülerek devam ederken, sen ağlamaya devam mı edeceksin. Yetmez mi ağladığın, hiç mi özlemedin gülmeyi? Kalk hadi olduğun yerden. Sana unut demiyorum desem de unutmayacaksın biliyorum. Ama göster ona, onsuzda yaşayabileceğini. Kaybedenin sen değil, senden gidenlerin olduğu göster onlara gülüşlerinle. Şimdi yaşama vakti. Unutma, hayat senin.

  • 2. Hamur

Aşkın Bir Adım Sonrası Yalnızlık Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.