18,52 TL
9,26 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
9,26 TL
Aşka Komşu Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 384
ISBN: 9786053849469
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Jodi Thomas
Jodi Thomas
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Aşka Komşu Kısa Özet

    Tinch Turner, eşini kaybettiğinde yaşamaktan vazgeçmişti. Günlerini, barlarda kavgalara karışarak, belki biri onu döverek öldürür de, bu anlamsız hayattan kurtulur diye geçiriyordu. Karıştığı kavgalardan biri, onu hastanenin acil servis bölümüne götürdüğünde, kasabaya gelen yeni doktorla tanıştı. Yıllar sonra ilk kez içinde bir şeyler hissetmişti ama asi ve aksi doktor Addison Spencer, hayatında hiçbir erkeği istemeyecek kadar katıydı. Addison, geride bıraktığı sorunlardan kaçmak için Harmony’ye dört aylığına gelmişti. Ve çok geçmeden de kasabadan ayrılıp eski hayatına geri dönecekti.

    Tüm bunlar yaşandığı sırada, Reagan Truman, amcasının yasını tutarken acısını hafifletmek için Harmony’de kurmuş oldukları işleri devralmaya karar vermişti ve Wright Cenaze Evi’nde, 45 yıl sonra ilk kez gelen bir bebek, hayatın her şeye rağmen devam ettiğini herkese göstermişti…

    Beni bırakmak istemiyormuşsun gibi sarıl. Hayatından silinip gitmemem için sımsıkı sarıl. Sarıl bana, o zaman anılarımdan asla silinip gitmezsin.

  • 2. Hamur

Aşka Komşu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.