sadsad x
asdasd
20,00 TL
10,00 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
10,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Aşk Entrika Güç ve Zehir Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Politika Siyaset Bilim ve Siyaset
Sayfa Sayısı: 400
ISBN: 9789944978965
Kapak: Ciltsiz
Fatih Polat
Fatih Polat
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Aşk Entrika Güç ve Zehir Kısa Özet

  Tarih boyunca güçlülerin, bilgi sahiplerinin ve geniş kitleleri peşinden sürükleyenlerin ufak ya da büyük, görünen ya da görünmeyen rakipleri hep oldu. Onlar, sahip olduklarını ya da geleceklerini korumak için pek çok yol denese de bazen kaybettiler. Kimi savaşla, kimi entrikayla, kimi seçimle kimisi ise hain bir tuzakla varlıklarını yitirdi.

  İstihbarat örgütleri ve devlet içerisindeki derin yapılanmalar başta olmak üzere gizli bir silah olan zehiri kullananlar "kurbanlarını" nasıl seçiyor? MOSSAD, KGB, CIA "yok etmek" istedikleri için hangi zehirleri hazırlıyor? Zehirden korunmak için neler yapılıyor? Her zehirin panzehiri var m?

  Turgut Özal`dan Fatih Sultan Mehmet`e, Cem Sultan`dan Bülent Ecevit`e, Hz. Muhammed`ten (s.a.v) Said Nursi`ye, Mozart`tan ABD Başkanı Obama`ya kadar zehirlenen, zehirlenmek istenenler için hangi tuzaklar kuruldu?

  Aşkın büyülü havasına kapılan kadınların karıştıkları zehirleme olaylarının perde arkasında neler yaşandı? Kimler aşk kurbanı oldu?

  Sokrates`in baldıran zehirini içerken söyledikleri, karısı tarafından zehirlenen Attila`nın herkesi ağlatan dramı, tarihin tozlu raflarında kalan ve aydınlatılmayan zehirli suikastların perde arkasındaki tüm olaylar belgelerle ilk kez bu kitapta ortaya konuldu.

  Yaşananların bir dizi film tadında kaleme alındığı bu kitap, geçmişten günümüze ve de geleceğe ışık tutacak sayısız bilgiyi içinde barındırıyor...

Aşk Entrika Güç ve Zehir Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.