sadsad x
asdasd

Ara Alem 3 - Yeniden Doğuş

Tudem Yayınları

Miyase Sertbarut

109,00 TL
81,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
27,25 TL
Ara Alem 3 - Yeniden Doğuş Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786052031247
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
Miyase Sertbarut
Miyase Sertbarut
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ara Alem 3 - Yeniden Doğuş Kısa Özet

  Çocuk ve gençlik edebiyatında farklı türlerde kaleme aldığı kitaplarıyla tanınan bol ödüllü yazar Miyase Sertbarut’un geceleri saat üç buçukta uyanıp yazdığı "Ara Âlem" üçlemesi, okurlarını tüyler ürpertici bir evrene sürükleyerek, yaşamla ölüm arasında asılı kalan yalnız ruhların hikâyesine davet ediyor. Var oluş mücadelesi veren, hayata tutunmaya çalışan ve bir bedene kavuşmayı ümit eden farklı zamanlara ait iki ruhun macera dolu hikâyesi Yeniden Doğuş bir kez daha gençlerin favorisi olacak.

  Marlon, yaptığı resim beğenilmediği için beş yüz yıl önce öldürülen genç bir ressam. Ruhu, resim yapmaya devam ediyor. Canan ise günümüzden... Gerçek bir bedene kavuşmak için her yolu deniyor. Var oluş ilhamını bazen mezarlıktaki bir ağaçtan, bazen eski bir nakıştan, bazen daha eski bir alfabeden, bazen gizemli hikâyelerden alıyor. Farklı zamanlara ait iki ruhun var oluş mücadelesi birbirlerinin hikâyelerine dokunmaya başlayınca bilinmezliklerle dolu bir maceranın perdesi de aralanıyor.

  Tudem Yayınları etiketiyle raflardaki yerini alan dizinin, Yeniden Doğuş isimli son halkasında, okurlarını hem düşündürmeyi hem de korkutmayı başaran Sertbarut, son yılların en cesur ve ilgi çeken gençlik dizilerinden birine imza atıyor.

  İnsan, var olanı reddedendir; insan kendine yeniden biçim verebilendir.

 • 2. Hamur

Ara Alem 3 - Yeniden Doğuş Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.