161,00 TL
132,02 TL
%18 indirim
Kazancınız
:
28,98 TL
Antrenman Bilgisi Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 216
ISBN: 9786253970390
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 7 adet satılmıştır.
Mehmet İhsan Çakıroğlu
Mehmet İhsan Çakıroğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Antrenman Bilgisi Kısa Özet

  Günümüzde, sportif başarının temel ön koşulu bilimselliktir. Bilindiği gibi spor bilimi ve teknolojisinden yararlanma düzeyi hem bireysel bazda hem de ülkeler bazında sportif başarıyı belirlemektedir.
  Öncelikle antrenör ve sporcular olmak üzere sportif performansla ilgilenen herkes, sportif performans bilimi olan “antrenman bilgisi” üzerinde gereğince durmalıdır. Sportif performansın en iyi şekilde sağlanması, korunması ve ulaşılmış performans sınırlarının geliştirilmesi, antrenman bilgisinin alanını oluşturur. Sportif performansla ilgili teorik, sistematik ve pratik bilgiler içeren antrenman bilgisinin genel sistematiği kavranmadıkça ondan yeterince yararlanılamaz.
  Bu kaynağı hazırlarken strateji; antrenman bilgisinin genel sistematiğini antrenör ve sporcular için en iyi şekilde analiz etmekti. Bu amaçla kaynağın içeriksel organizasyonuna özel bir önem verilmiştir.
  Bu çalışmamızın başta antrenör ve sporcular olmak üzere, bu alanda eğitim gören öğrencilere, alan eğitmenlerine ve sportif performansla ilgilenen herkese; teorik ve pratik alanda yardımcı olacağı kanaatindeyiz.

 • 1. Hamur

Antrenman Bilgisi Hakkında Yorumlar