sadsad x
asdasd
23,00 TL
16,10 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
6,90 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Anti Sosyal Medya Hakkında Bilgiler
Türü: Sosyal Medya ve İletişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 118
ISBN: 9786058007239
Kapak: Ciltsiz
Uğur Şahin
Uğur Şahin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Anti Sosyal Medya Kısa Özet

  *İnsanlık tarihinde ilk defa sayısız bağlantı kurmamıza imkân tanıyan bir teknolojiye sahibiz.*

  Pierre Omidyar, eBay Kurucusu

  Sosyal medya dediğimiz kavram on beş yıl öncesine baktığımızda belki de hayatımızın bu kadar içerisinde değildi. Zamanın getirdiği her şeye ister istemez uyum sağladığımız gibi, bu kavramı da hayatımızın bir köşesine koyduk. Kimi zaman yararlı şeyler için kullandık; kimi zaman gereksiz.

  Bu kitap, adına bakıldığı zaman sosyal medya karşıtı bir söylem gibi görünse de aslında sosyal medyanın doğru kullanımında ne kadar yararlı olduğu; kötü kullanımında ise hayatımızı mahvedecek noktaya sürükleyeceğini anlatan bir kitaptır. Sosyal medyaya hiçbirimiz karşı değiliz fakat çağımızın gerektirdiği hızlılığa ayak uyduran biz insanlar için bu platform, bazen bir kuyu bazen bir çiçek bahçesine dönüşebilir. Ebeveynlerin çocuklarına bu konuda nasıl davranmaları gerektiği, gençlerin sosyal medya kullanımının gittikçe kötüleşmesi ve bunun için alınması gereken önlemleri işleyen yazar Uğur Şahin, okurlarının da kendisini sorgulamasını sağlıyor.

  Sosyal medyayı hayatın merkezine koymak değil, hayatını güzelleştirebilmek ve yararlı hale getirebilmek için kullanmak isteyenler için biçilmez bir kaftan olan Anti Sosyal Medya’yı okuduğunuzda hayatınızı gözden geçireceksiniz!

Anti Sosyal Medya Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.