sadsad x
asdasd

DiXit Hayalini Anlat

Asmodee
129,89 TL
118,21 TL
%9 indirim
Kazancınız
:
11,68 TL
Alışveriş Listeme Ekle
DiXit Hayalini Anlat Hakkında Bilgiler
Türü: Kutu Oyunları
Sayfa Sayısı: 0
ISBN: 3558380036036
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • DiXit Hayalini Anlat Ürün Açıklaması

  Her resim bir hikaye anlatıyor - bakalım sizin resminiz ne hikaye anlatacak?
  Dixit hayal gücünüzün hikayeyi ortaya çıkarıverdiği hoş resimler içeren yaratıcı bir tahmin çalışmasıdır. Ödül almış bu oyunda oyuncular rakiplerine blöf yapmak ve hikayenin hangi resimle eşleştiğini tahmin etmek için kartlarındaki düşsel resimleri kullanacaklar. Doğru tahminde bulunmak mücadelenin yalnızca bir bölümüdür. Daha fazla başarı için diğer oyunculara hikayenin sizin resminizi anlattığına karar verdirtmek zorundasınız!

  Her turda anlatıcı kişi kartındaki resimle eşleşen kısa bir cümle veya kelime söyler. Sonra her bir oyuncu söylenenle en iyi eşleşen kartını seçer. Anlatıcı kısacık hikayesini söylediğinde diğerleri anlatıcının hangi kartı düşündüğünü tahmin etmelidir. Anlatıcının kartını doğru tahmin ederseniz oyun alanında ilerlersiniz. Diğerlerini bu hikayeyle en iyi sizin kartınızın eşleştiğine ikna ederseniz daha da ileri gitme şansınız olur.

  Dixit aynı dili paylaşan hemen hemen herkesin birlikte oynayabileceği olağanüstü basit bir oyundur. Birbirinden güzel 84 çizimin oluşturduğu bu masalsı seri hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından anlaşılabilen kuralları ile Dixit hayal gücü olan herkese çok çekici gelecektir. Dixit' in 2010 da oyun tasarımı için verilen Spiel de Jahres ödülünü almış olması şaşırtıcı değil; Dahice ve basit, güzel ve yaratıcı veeee herkes için eğlenceli!

  Kutunun içinde bir adet oyun alanı (puanlama yolu) ve oyunun kuralları, 84 adet kart, 36 adet 6 farklı renkte 1 den 6 ya kadar numaralandırılmış oylama kartonu, 6 adet farklı renkte ahşap tavşan.

  Yaş : 8 Yaş ve üzeri
  Oyuncu Sayısı : 3 - 6
  Kutu Ebatı : 27,5 x 27,5 x 5,5 cm

DiXit Hayalini Anlat Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.