Amerika Birleşik Darbesi ve Fetullah

Bizim Kitaplar Yayınevi

Ahmet Alpan

120,00 TL
80,40 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
39,60 TL
Amerika Birleşik Darbesi ve Fetullah Hakkında Bilgiler
Türü: Güncel Siyaset Kitapları
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786055476908
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 1 adet satılmıştır.
Ahmet Alpan
Ahmet Alpan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Amerika Birleşik Darbesi ve Fetullah Kısa Özet

    "Toplantıda sadece Amerikalılar yoktu. Toplantıda Amerikalılardan, Ulusal İstihbarat Direktörü (Director of National Intelligence - kısaca DNI - 2004 yılında uygulamaya giren İstihbarat Reformu ve Terörizmin Önlenmesi Yasası gereğince oluşturulan; ulusal güvenlikle ilgili istihbarat konularında Başkan, Ulusal Güvenlik Konseyi ve İç Güvenlik Konseyinin başlıca danışmanlığını, İstihbarat Topluluğunun on yedi üyesinin liderliğini ve Ulusal İstihbarat Programı`nın yöneticiliği ile gözlemciliğini yapmakla yükümlü Amerika Birleşik Devletleri hükûmeti yetkilisi) başkanlığında CIA, Ulusal Güvenlik Ajansı (NSA), İstihbarat ve Araştırma Bürosu (INR) yanı sıra İngilizlerin MI6, Almanların BND teşkilatlarından da ilgililer vardı...

    Darbenin başarıya ulaşmasının ardından yapılacak atama listeleri bile hazırlanıp Gülen`e verilmişti. Ortalık biraz yatışınca Gülen de bir dini lider olarak İstanbul`a inecekti…" 15 Temmuz 2016`da Fetullah Gülen ve sahipleri tarafından yapılmak istenen kanlı darbe Türk halkının canı pahasına ördüğü Demokrasi Duvarı`na çarptı. Halk dünyada eşi benzeri olmayan bir duruşla "bir kurtuluş mücadelesi"nin kahramanı oldu.

    Gazeteci-yazar Ahmet Alpan elinizdeki bu kitapta sır perdelerini aralıyor ve karanlık ilişkileri, örgütün yapılanmasını, CIA ve diğer örgütlerle ilişkileri ve Türkiye`ye asıl yapılmak istenenleri su yüzüne çıkarıyor.

  • 2. Hamur

Amerika Birleşik Darbesi ve Fetullah Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.