Allah De Ötesini Bırak

Destek Yayınları

Uğur Koşar

98,00 TL
64,68 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
33,32 TL
Allah De Ötesini Bırak Hakkında Bilgiler
Türü: Tasavvuf Mezhep ve Tarikat Kitapları
Sayfa Sayısı: 173
ISBN: 9786054771554
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Uğur Koşar
Uğur Koşar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Allah De Ötesini Bırak Kısa Özet

  "İşin Allah`a kalmışsa olmuş bil!"

  - Şems-i Tebrizi

  Allah her şeyden haberdardır. sanmayınki size yapılan haksızlığa kayıtsız kalıyor. O size bir annenin evladına yaklaştığı merhametten daha fazla merhamet duyandır. Duanın karşılığını takip etmeden "Allah De Ötesini Bırak" Kul Rabb`ini imtihan etmez. O`na tevekküle yaklaştığında rahmetini tüm hücrelerinde hissedeceksin.

  Karşında o kadar çok maskeli insan var ki onları tanımak için yoruluyorsun. Şayet dikkat edersen güzel olan bir şey var; o senin hakkını aldıkça, sen onun sevaplarından kazanıyorsun. O halde kaybettim diye üzülme, biraz daha derin bakarsan, aslında kazandığını fark edeceksin. 

  Aşık olacaksın evet ama kalbini Allah aşkıyla yakacaksın...Dünyanın geçici olduğunu, biteceğini idrak edeceksin; sadece Allah`a bağlı yaşayacaksın. İşte Uğur Koşar bu kitapta sana herkes gibi Allah`ı anlatmıyor O`nu adeta hissettirip yaşatıyor.!...

  - Psikolog Cavidan Ebru Kızıl

  Yirmi yıldır terapi deneyimlerinde elde ettiğim sonuçladan biri şudur ki;eksik olan parçaları yitirdiğini düşünen ve bunları arayarak çıkmazlara giren ve bunun da dışarda olduğunu sanan çok büyük bir çoğunluk çeşitli psikolojik sorunlarla ruh sağlığını bozmuştur. Bu büyük çoğunluğa eserlerinde ve görüşlerinde öze döün yolunda katkı sağlayan, aradıklarını bulabilme cesareti ve ışığı olan Uğur Koşar Dostuma "Allah De Ötesini Bırak" ile özlerine dönebilmesi adına ışık olan eserinden dolayı en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

  - Uzm. Psikolog Abdullah Topal

 • 2. Hamur

Allah De Ötesini Bırak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.