Alemlere Rahmet Hz. Muhammed A.S Ciltli

Çelik Yayınevi

Mustafa Necati Bursalı

35,19 TL
23,23 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
11,96 TL
Alemlere Rahmet Hz. Muhammed A.S Ciltli Hakkında Bilgiler
Türü: Genel İslam Kitapları
Sayfa Sayısı: 544
ISBN: 9789757161394
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
Mustafa Necati Bursalı
Mustafa Necati Bursalı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Alemlere Rahmet Hz. Muhammed A.S Ciltli Kısa Özet

  Kitaplar çıkıyor, kitaplar dolduruyor vitrinleri kiminin içi nur ve ışık dolu. Kimi kara kara fikirlerin harmanı, kimi billûr kaselerde sunulan zehir gibi insanlığı mahvediyor.

  Fakat bu kitap: Alemlerin bile var oluşuna sebep olanın hayatı... *Sen olmasaydın, sen olmasaydın, bu alemi yaratmazdım!* hitabı izzetine mazhar olan Resuller Serverinin nur püskürtüsü...

  Bu kitap: Hilkatın Fatihası, Nübüvvetin Hatimesi, insaniyetin melce-i hürriyet ve adaletin banisi, ins-ü Cinnin Peygamberi, Mahkeme-i Kübra’nın Şefaat Tacı, Sidre-i Müntehanın hususi misafiri, mekarimi ahlakın mütemmimi, İmam-ül Haremeyn, Resulüssakaleyn, Ceddül Hasaneyn’in güzelliklerinden bir demet sunuyor.

  Bu kitap: Gönüllerin saadet sermayesi, aşıkların göz aydınlığı ve irfan Cennetlerinin Tubalarından bir dal... Hem öyle bir dal ki, uçlarında hakikat ışıkları yanmaktadır....

  Yazana değil, yazılanlara nazar edeceksiniz... Yani, Allah Sevgilisinin nurunu yudumlayacaksınız... O ki aleme Rahmettir. O ki, Mahşerin Reisi, Ademoğlunun Efendisidir. Hamd ü sena bayrağı onun mukaddes elinde, Peygamberlerle beraber ümmetler onun gölgesindedir.

  Salat ona, selam ona...

 • 2. Hamur

Alemlere Rahmet Hz. Muhammed A.S Ciltli Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.