sadsad x
asdasd

Aklınla Değil Kalbinle Yaşa

Kariyer Yayınları

Özlem Bodemer

32,00 TL
22,40 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
9,60 TL
Aklınla Değil Kalbinle Yaşa Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9789944300759
Kapak: Ciltsiz
Özlem Bodemer
Özlem Bodemer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Aklınla Değil Kalbinle Yaşa Kısa Özet

    Gerçek bazen canımızı acıtır, kurtulmak isteriz, beğenmiyorsak değiştirmek isteriz. Ama beceremeyiz. Gerçeği değiştiremediğimiz zaman sıkıntımız artar, stresimiz artar. Gerçeği değiştirmeyi bıraktığımız zaman asıl huzuru buluruz. Peki ama nasıl?

    Gerçeği bulmak istiyorsanız kendinize dört soru sormanız ve tersine çevirmeniz yeterli olacaktır. Bu dört soru ve tersine çevirmeye "The Work" (Çalışma) denir ve bu yöntemi bulan kişi ise Byron Katie`dir. Kendisi 1986 yılında aydınlandıktan sonra bu yöntemi bulmuş ve tüm dünya ile paylaşmıştır. Bu kitapta yazar size "Çalışma" ile edinmiş olduğu tecrübeleri, farkındalıkları ve en önemlisi de hayatını değiştiren bu yöntemi anlatıyor.

    Siz de kendiniz için uyguladıkça ve hayatınızın bir parçası haline getirdikçe stressiz ve mutlu bir yaşamın kapılarını açabileceksiniz. Ancak bu özel kapıyı ararken boşuna dış dünyaya yönelmeyin, çünkü bulamazsınız. Bu kapı sizin kendi iç dünyanızın ve gerçeğin kapısıdır, buraya aklınızla değil kalbinizle ulaşabilirsiniz.

Aklınla Değil Kalbinle Yaşa Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.