450,00 TL
391,50 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
58,50 TL
Akışkanlar Mekaniği FOX Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 874
ISBN: 9786053553793
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2015
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Akışkanlar Mekaniği FOX Kısa Özet

  Akışkanlar Mekaniği yedinci baskıya kadar bu alanda en geniş benimsenmiş ders kitaplarından birisidir. Bu yeni sekizinci baskı okuyucunun sonuçları, tahmin edilen fiziksel davranışa ilişkilendirmesini içeren, doğru sonucu bulmak için sistematik bir plan geliştiren kanıtlanmış problem çözme metodu sağlamaya devam etmektedir. Sekizinci baskı okuyucunun akışkanlar mekaniğinde ilgisini harekete geçirmek için Enerji ve Çevre üzerine örnek olay incelemeleri ile akışkanlar mekaniğinin ilkelerini gösteren yeni videolarla yeni uygulamaları sunmaktadır.

  Akışkanlar Mekaniğinin Önemli Noktaları, Sı Versiyon, Sekizinci Baskı

  Enerji ve Çevre Üzerine Örnek Olay İncelemeleri: Yenilebilir kaynaklardan Dünyanın enerjisinin miktarlarının arttırılmasını oluşturmak için akışkanlar mekaniğinin yeni geliştirilen uygulamaları.

  Tanıtım Videoları: Klasik NCFMF ve çeşitli kaynaklardan gelen yeni videolar, kitapta anlatılan birçok kavramlar için görsel yardım sağlamaktadır, ve bu videolar kitabın web sitesinin öğrenci ve öğretim elemanı kısımlarında mevcuttur.

  Bölüm 5: Hesaplamalı akışkanlar dinamiği üzerine olan tartışmalar şimdi basit 1B ve 2B akışların sayısal analizleri için hesap tablosu maşzemesini içermektedir.

  Kitabın tümündeki ölçüm birimleri tamamen SI birim sistemindedir.

 • 1. Hamur

Akışkanlar Mekaniği FOX Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.