Aileni ve Neslini Koru

Peon Kitap

Kürşat Mican

150,00 TL
103,50 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
46,50 TL
Aileni ve Neslini Koru Hakkında Bilgiler
Türü: Politika Siyaset
Sayfa Sayısı: 334
ISBN: 9786059605229
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
Kürşat Mican
Kürşat Mican
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Aileni ve Neslini Koru Kısa Özet

  Medeniyet adına Batı’nın ilmine değil de, kokuşmuş yaşam tarzına özendiğimiz günden beridir kendi güzelliklerimizi, kıyamete kadar bizi kaim kılacak çağlar üstü kadim öğretilerimizi birer birer yitirdik. Zararın neresinden dönersek kârdır demiş atalar. Yeter ki zararda olduğumuzu, kılavuzu yanlış yerde aradığımızı artık anlayalım. Özümüze, tarihimize, kültürümüze, değerlerimize sahip çıkalım.

   

  Müslüman Türk Milletinin kılavuzu destanlarla dolu kendi özgün tarihidir! Kıyamete kadar bize yetecek muhtevaya, öğütlere, örneklere, derslere sahip tarihimize, medeniyetimize, kültürümüze, değerler örüntümüze sarıldığımızda, sahip çıktığımızda, ağyarı değil kendi ecdadımızı örnek aldığımızda maddi-manevi hiçbir saldırı bizi yıkamayacak, yıldıramayacak ve cemiyet hayatımızı bozamayacaktır biiznillah.

   

  Aile yapısını, nesillerini ve toplumsal ahlakı koruyamayan bir devlet, geleceğini ateşe atmıştır. Bu bağlamda ailemizi ve nesillerimizi korumak için küresel emperyalistlerin güdümündeki LGBT örgütünün tüm propaganda faaliyetleri ülkemizde yasaklanmalı, dernekleri ivedilikle kapatılmalıdır.

 • 2. Hamur

Aileni ve Neslini Koru Hakkında Yorumlar