sadsad x
asdasd
30,00
20,70
%31 indirim
Adobe Photoshop CS4 Hakkında Bilgiler
Türü: Grafik ve Tasarım Kitapları
Sayfa Sayısı: 453
ISBN: 9789758878574
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Osman Gürkan
Osman Gürkan
Devamı
Kampanya

Adobe Photoshop CS4 Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Adobe Photoshop CS4 Kısa Özet

  Her alanda olduğu gibi grafik tasarım alanında da dijital teknoloji artık vazgeçilmez durumdadır. Bir görüntü elde etmek için, uygun zaman, uygun ışık, uygun mekân bulma derdi artık yok. Bilgisayar teknolojisi ile istediğiniz görüntüleri oluşturabiliyor ve istediğiniz duruma getirebiliyorsunuz.

  Bilgisayar tek başına iş yapmaz. Uygun bir bilgisayar, uygun bir program ve programı kullanmayı bilen insan bir araya geldiğinde verimli sonuçlar elde edilir.

  Photoshop programı da uygun kişiler tarafından kullanılınca harika sonuçlar elde etmeyi sağlar. Tek başına program bir şey yapamaz. Siz yeteneğinizi ve bilginizi yansıtarak Photoshop programı ile inanılmaz işler yapabilirsiniz.

  Herkes Photoshop programı öğrenebilir. Ancak herkes muhteşem ürünler ortaya çıkaramaz. Muhteşem ürünler ortaya çıkarmak için sanatçı bir yapıya sahip olmanız gerekir. Aksi halde standart işleri veya birinin sizden istediklerini yapabilirsiniz. Herkes bakar ancak bazıları görür. Nasıl ki ilköğretim ve lise yıllarında resim derslerinde herkes resim çizerdi, pardon çoğu resim çizermiş gibi yapardı az kişi de gerçekten resim çizerdi. İşte Photoshop'ta bunun gibi bir şey. Herkes kullanabilir ancak bazıları yani sanatçı ruhlu olanlar çok iyi şeyler yapabilir.

  Photoshop bilgisi olmayanlar veya çok az olanların kitabı sırayla takip etmeleri iyi olacaktır. Orta düzeyde bilgisi olanlar bölümleri bağımsız olarak kullanabilir.

  Kitapta Yer Alan Konular

  Photoshop'u Tanımak
  Temel Düzenleme İşlemleri
  Seçimlerle Çalışmak
  AP Öğeleri ile Çalışmak
  Metinler ile Çalışmak
  Maskeler ile Çalışmak
  Rötuşlamak ve Onarmak
  Boyamak ve Düzenlemek
  Yollar ve Temel Pen Teknikleri
  Vektör Çizimler ve Yollar
  3D Görünümler ile Çalışmak
  Filtreleri Kullanmak
  İşlemleri Otomatikleştirmek

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.