sadsad x
asdasd

Acaba Hangisi - Plus

Yuka Kids
30,00
19,50
%35 indirim
Acaba Hangisi - Plus Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 60
ISBN: 9786059039680
Boyut: 8 x 0
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Acaba Hangisi - Plus Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Acaba Hangisi - Plus Kısa Özet

  6 ana kart, 54 tamamlayıcı kart

  Acaba hangisi oyunu
  2+ kişi
  Oyunculardan biri ana kartlardan birini alır. Diğer oyuncu ise, aynı kartta ait kartlardan birini alırve diğer oyuncuya hangi kart olduğunu söylemez. Ana kartı tutan oyuncu diğer kartın hangisi olduğunu bilmesi için kartın özelliklerine ilişkin sorular sorar; örneğin, elinde ne var, saçı ne renk. ipucu niteliğindeki cevaplara göre, hangi resim olabileceğini tahmin eder. Oyunun sonunda en az soruyla doğru resimleri bulan oyuncu birinci olur.

  Görsel Dikkat Oyunu
  2+ kişi
  Her kart grubuna veya en az 4 kart grubuna ait küçük birer kart alınır ve karışık olarak yere serilir. Diğer oyuncu veya oyuncular, kartlara dikkatle baktıktan sonra gözlerini kapatır veya arkalarını dönerler. Oyunu sürdüren oyuncu bir gruptaki kartı alarak aynı gruptan başka bir kartı yerine koyar.

  Örneğin, bir palyaçoyu alıp, bir başka palyaçoyu yerine koyar. Diğer oyuncular gözlerini açıp hangi kartın değiştirildiğini bulmaya çalışır. İlk doğru tahminde bulunan oyuncu 1 puan alır. Yanlış tahmin ederse 1 puanı silinir ve bir başka oyuncu tahmin hakkını kullanır. 10 oyunun sonunda en çok puan alan oyuncu birinci seçilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.