Nobel Sınav Yayınları 8. Sınıf LGS Türkçe Denemeler

Nobel Sınav Yayınları

Hülya Koz

98,00 TL
78,40 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
19,60 TL
Nobel Sınav Yayınları 8. Sınıf LGS Türkçe Denemeler Hakkında Bilgiler
Türü: LGS Türkçe Denemeler
Sayfa Sayısı: 168
ISBN: 9786053208631
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
satis-icon
Satış Rakamları 47 adet satılmıştır.
Hülya Koz
Hülya Koz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Nobel Sınav Yayınları 8. Sınıf LGS Türkçe Denemeler Kısa Özet

  Öğrencilerimizin ortaokulu bitirip liseye geçeceği bu dönemde, Türkçe dersinin önemi ve diğer derslere etkisi kaçınılmazdır. Yapılan sınavlar, öğrencilerin edindikleri bilgileri çok daha iyi ve hızlı bir şekilde kavrayıp transfer edebilmelerini gerektirmektedir. Hızlı okuma ve kavrama becerisi bir bilgisayar işlemcisinin hızı gibidir. Geliştirilmesi ile zihnimizin işlem yapma hızı ve kapasitesi artar.
  Başarıya ulaşmak için üç kural vardır: Dersi çok iyi dinlemek, planlama yapıp zaman yönetimi yapabilmek ve tekrar çalışmaları ile konuları pekiştirip eksiklerini giderebilmek. İşte tam da burada öğrencinin işini kolaylaştıracak kaynak çok önemlidir.

  Bu amaca hizmet etme düşüncesiyle yazılmış olan bu deneme testleri, sizin bilgileri tekrar etmenizi, eksiklerinizi bulup pekiştirmenizi ve daha da önemlisi bir üst basamağa geçip bilgiyi hızlı transfer etmenizi sağlayacaktır.

  Bir öğrencinin verimli bir çalışma için neler yapması ve hangi teknikleri kullanması gerektiğini en iyi öğretmenler bilir. İşte bu kitap, bir öğretmen tarafından öğrencilere bu yolda rehberlik etmesi için tasarlanmıştır. 

  Başarı yolunda emin adımlarla ilerlemeniz dileğiyle…

 • 1. Hamur

Nobel Sınav Yayınları 8. Sınıf LGS Türkçe Denemeler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.