sadsad x
asdasd

8. Sınıf LGS Türkçe 3 Boyut 28 Föy Tudem Yayınları

Tudem Yayınları

Tudem Komisyon

119,00 TL
85,68 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
33,32 TL
8. Sınıf LGS Türkçe 3 Boyut 28 Föy Tudem Yayınları Hakkında Bilgiler
Türü: 8. Sınıf Türkçe Soru Bankaları
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786052853306
Kapak: Ciltsiz
Tudem Komisyon
Tudem Komisyon
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 8. Sınıf LGS Türkçe 3 Boyut 28 Föy Tudem Yayınları Kısa Özet

  5, 6, 7 ve 8. sınıflar için; Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler / T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük branşlarında hazırlanan 3 Boyut kitapları, öğrencilerin derslerdeki yetkinliğini artırırken okuldaki başarısını da yükseltiyor.

  Bilgi grafikleri, pekiştirici alıştırmalar-etkinlikler ve beceri temelli yeni nesil testler içeren 3 Boyut kitapları; Milli Eğitim Bakanlığının yıllık planına göre bölümlenen 8 sayfalık föylerden oluşuyor. Kitapların 8 sayfalık föylerden oluşması kullanım ve taşıma kolaylığı sağlıyor. 3 Boyut kitaplarının ön kapak içlerinde, ünite ve konulara göre bölümlenen föy planı yer alıyor. Yanıt anahtarları ise kitapların sonundaki föyde bulunuyor.

  3 Boyut, sadece öğrencilerin değil öğretmenlerin de işini kolaylaştırıyor. Öğretmenler, öğretim programlarını destekleyici nitelikte hazırlanan föyler ile sınıflarında konu özeti yapabiliyor; alıştırma ve örnek soru çözümleri sayesinde konuları pekiştirebiliyor; yeni nesil testler ile öğrencilerin beceri ve yeterliliklerini kolayca görebiliyor.

  Sınıfında 3 Boyut kitaplarını kullanan öğretmenler, kendilerine verilen akıllı dijital asistan AKAS şifresi sayesinde, kitap içeriklerini akıllı tahtaya yansıtarak eğitimde teknolojiyi rahatça kullanıyor.

8. Sınıf LGS Türkçe 3 Boyut 28 Föy Tudem Yayınları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.