sadsad x
asdasd

21. Yüzyılda Eğitimde Rehberlik Hizmetleri

Nobel Akademik Yayıncılık
42,00 TL
35,70 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
6,30 TL
Alışveriş Listeme Ekle
21. Yüzyılda Eğitimde Rehberlik Hizmetleri Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 406
ISBN: 9786051332406
Kapak: Ciltsiz
Binnur Yeşilyaprak
Binnur Yeşilyaprak
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 21. Yüzyılda Eğitimde Rehberlik Hizmetleri Kısa Özet

    *Eğitimde Rehberlik Hizmetleri* kitabı; hangi eğitim kademesinde görev alırsa alsın, öğrencilerin kişisel, eğitsel ve mesleki gelişimine yardımcı olacak öğretmenlerin ve öğretmen adaylarının sorumlulukları konusunda gerekli bilgi ve becerileri kazandırabilmek amacı ile hazırlanmıştır.

    Kitap, öğretmenlik programını izleyenler için temel bir *ders kitabı*, öğretmenlik mesleğini sürdürenler için *uygulama el kitabı*, Psikolojik Danışma ve Rehberlik personeli ve adayları için *yardımcı kitap* olarak planlanmıştır. Buna göre kitapta, öğrencilerin gelişim ve uyumlarına, kendilerini gerçekleştirmelerine nasıl yardımcı olunabileceği somut olarak açıklanmaya çalışılarak, her koşul ve her ortamda gerçekleştirilebilecek hedef davranışlar ve bunlara uygun etkinliklere yer verilmiştir.

    Öğrencinin eğitim sürecinde her yönüyle tüm olarak gelişebilmesi için kişisel, eğitsel ve mesleki rehberlik alanlarında verilmesi gereken hizmetler okulöncesi eğitim, ilköğretim ve ortaöğretim kademelerinde uygulamaya dönük örneklerle birlikte sunulmuştur.

21. Yüzyılda Eğitimde Rehberlik Hizmetleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.