sadsad x
asdasd
110,00 TL
77,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
33,00 TL
2020 Yeni Ekonomi Hakkında Bilgiler
Türü: Türkiye Ekonomisi Kitapları
Sayfa Sayısı: 200
ISBN: 9786054182343
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Erkan Öz
Erkan Öz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 2020 Yeni Ekonomi Kısa Özet

  Hazır Olun!
  En büyük ekonomik kriz yaklaşıyor.
  Hepiniz önleminizi alın.
  Krizi Fırsata Dönüştürebilirsiniz...

  Ekonomide büyük bir `tufan` hızla bize doğru yaklaşıyor. Bildiğimiz anlamda dünya sona erecek. Fakat korkmaya gerek yok; felâkette ayakta kalmak mümkün. Hatta basit önlemlerle bu büyük yıkımı hayatınızın fırsatına dönüştürebilirsiniz.

  Ekonomik krizler neden artık fakir ülkelerde değil de zengin ve gelişmiş ülkelerde çıkıyor? Sovyetler Birliği yıkıldı. Amerika da onunla aynı yoldan mı gidiyor? Kapitalizm gerçekte nedir? Çin`de ceviz piyasasında bile balon var. Evet, bildiğimiz ceviz! Peki ya Türkiye? Bizim borsamızda da balon oluşmuş olabilir mi? `Batmayacak kadar büyük` bankalar `2008 Krizi`nden sonra uslandılar mı? Yeni finansal skandallar hangi alanlarda görülebilir? Bunların `Lost` dizisi ile ne ilgisi var?

  Büyük felaket kapitalizmi tamamen yıkacak mı? Dev dalgalara karşı kendinizi nasıl koruyabilirsiniz? Sular çekildikten sonra hangi iş alanları yatırım yapmak için uygun olacak? Türkiye bu ortamda ne yapmalı? Ekonomi gazetecisi ve eski The Wall Street Journal muhabiri Erkan Öz, tüm bu soruları yanıtlıyor.

   

 • 2. Hamur

2020 Yeni Ekonomi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.