sadsad x
asdasd
14,00 TL
9,38 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
4,62 TL
15 Temmuz Hakkında Bilgiler
Türü: Derin Siyaset, Komplo Teori Kitapları
Sayfa Sayısı: 80
ISBN: 9786059634076
Kapak: Ciltsiz
İsmail Kazdal
İsmail Kazdal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 15 Temmuz Kısa Özet

  Ahaliden Millet Olmaya Yükseliş 15 Temmuz Kitabı; 1962 yılından bu yana tam 55 yıldır korkusuzca, hiçbir tehdit ve şantaja aldırış etmeksizin, bildiği doğruları haykırmaya, içinde bulunduğu toplumu ve âlem-i İslâm’ı uyarmaya, büyük bir sorumluluk bilinciyle akıl ve idrak sahiplerine istikamet vermeye çalışan *bir muzdarib*’in kaleminden neş’et etmiştir.

  83 yaşına basmış bu ulu çınar, yıllardır yaşamakta olduğu büyük sağlık sorunlarına, aylardır tekerlekli bir sandalyede yatak yüzü görmeden gecesini ve gündüzünü geçirmekte olmasına rağmen yazılarını yazmaya; Müddessir suresinin 1 ve 2.ayetindeki *Ey bürünüp örtünen! Kalk ve uyar!* İlâhi ikaz ve emrine uygun olarak bilgi birikiminin zekâtını vermeye ve uyarılarına devam etmektedir.

  O meş’ûm 15 Temmuz FETÖ kalkışmasında tekerlekli sandalyeye mahkûm olması ve ağır bir sağlık sorunuyla yaşamak zorunda kalmasından dolayı sokaklara çıkıp tanklara karşı gelemediği, şehid ve gazilerle birlikte olamadığı için ızdırap çekmektedir. O sebepledir ki darbe ile birlikte bilgisayarının başına geçerek, her gün uyarılarını aksatmaksızın kâh tespitler yaparak, kâh da akıllar vererek onurlu bir duruş sergilemiş, bu vesile ile dünya siyasetini ve baş aktörlerini de deşifre etmeye çalışmıştır.

  İşte bu kitap; hayatının her anını bir cihad şuuruyla yaşamış olan Kur’an sevdalısı, İslam sevdalısı bir *muzdarib*’in kısa kısa da olsa, bu işgal konusunda Facebook sayfasında -Tayyib Bey'e zarar vereceğini düşündüğü konular dışında-ne düşünüyorsa hepsini yazmış olduğu 180 civarındaki (makalelerinden) uyarılarından derlenmiştir.

15 Temmuz Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.