sadsad x
asdasd
104 Zeka Oyunu Hakkında Bilgiler
Türü: Zeka Gelişimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 120
ISBN: 9786055255510
Kapak: Ciltsiz
Baki Yerli
Baki Yerli
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 104 Zeka Oyunu Kısa Özet

  104 Zeka Oyunu 9 Yaş + Bilsem Sınavlarına - Matematik Yarışmalarına Hazırlık

  IQ

  Sayısal Zeka

  Görsel Zeka

  Sözel Zeka

  Matematik Soruları

  Sayısal Yetenek

  Dikkat-Mantık-Hafıza Soruları ve Çözümleri

  Elinizdeki bu kitap 9 Yaş+ hazırlanmıştır. Kitabın hazırlanmasında, bu sınıflara yönelik müfredat göz önünde bulundurulmuştur. Dünyaya gelen her insanın beyni işlenmemiş bir maden gibidir. Bu yüzden zamanında işlenmeli ve geliştirilmelidir. Bir problem üzerinde çözüm üretme arayışı beyni geliştirmenin en ideal yöntemi olarak kabul edilir. Farklı düşünme becerileri kazandıkça, karşımıza çıkan problemleri daha hızlı çözdüğümüzü ve problemlere alternatif çözümler ürettiğimizi göreceğiz. Problem çözmedeki en önemli nokta *Problemi anlamak* tır.

  Bunun için bazen *Problemlere farklı açılardan bakabilmek* gerekir. Daha sonra *elimizdeki verileri en iyi şekilde kullanmak* ve sonra probleme *çözüm üretmek* gelir.

  Kitabımızda soruları ana başlıklar altında gruplandırabilirdik ama bunun yerine sözel zeka, görsel zeka, sayısal zeka ve oyunları farklı şekilde kitabın içine serpiştirdik. Sizleri sadece bir soru kalıbıyla sınırlandırmak istemedik. Sizler de karşılaştığınız her soruya zaman ayırıp soruyu çözmeye çalışın. Daha sonra bizim çözümlerimizle karşılaştırın.

  Sizlerin seviyesine uygun ülkemizdeki ve dünyadaki farklı kaynaklardan da yararlanarak hazırladığımız *101, 102, 103, 104 ve 105 Zeka Oyunu* kitaplarıyla özel okullar bursluluk sınavı, zeka oyunları yarışmaları ve Bilim ve Sanat Merkezi sınavlarına hazırlanabilirsiniz. Zihinsel gelişiminize katkı sağlaması dileklerimizle...

  Kitaptan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için;

  Soruyu doğru bir şekilde okumanız,

  Verilen ve istenenleri anlamanız,

  Sonuca ulaşmak için yapılması gereken işlemleri planlamanız,

  İşlemleri yapıp, sonucu kontrol etmeniz gerekir.

  Bu basamakları göz önünde bulundurarak acele etmeden adım adım ilerlerseniz daima başarılı olursunuz.

104 Zeka Oyunu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.