125,00 TL
102,50 TL
%18 indirim
Kazancınız
:
22,50 TL
10 Parmak F Klavye Öğrenimi Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Bilgisayar Kitapları
Sayfa Sayısı: 113
ISBN: 9786051336893
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2013
satis-icon
Satış Rakamları 8 adet satılmıştır.
Fatma Atıgan
Fatma Atıgan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • 10 Parmak F Klavye Öğrenimi Kısa Özet

    Günümüzde artık ilkokul çağından başlayarak öğretilmeye çalışılan bilgisayar kullanımı ve bununla ilintili olan on parmak klavye kullanımı hangi mesleği yaparsak yapalım, bize verim ve başarı getirecektir. Söz konusu amaçla yola çıkılarak hazırlanan bu kitapta, on parmak F klavye kullanma becerilerinin bireye kazandırılabilmesi için gerekli konulara yer verilmiştir.

    On parmak klavye kullanmak ve hızlı yazı yazmak amacıyla edindiğiniz bu kitap; Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programlarında ve Adalet Meslek Yüksek Okullarında öğrenim gören öğrencilerin *Klavye Teknikleri* başlığı altında verilen derslerinde yardımcı bir nitelik taşımaktadır.

    Kitap ayrıca, Adalet Bakanlığı`nın Kamu Personeli Seçme Sınavından *70 puan* alan adayların katılabilecekleri *zabıt kâtipliği* sınavlarında da başarılı olabilmeleri açısından müracaat edebileceği bir kitaptır. Gerek derslerde gerekse sınavlarda farklı standartlar kullanılsa da genel olarak performansınızı görmeniz ve ne kadar sürede ne kadar vuruş yaptığınızı belirleyebilmeniz açısından kitap sonunda hız hesaplamaları, yazım yanlışları ve genel puanlama cetvellerine de yer verilmiştir.

  • 1. Hamur

10 Parmak F Klavye Öğrenimi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.