1. Sınıf Minik Şampiyon Farkındalık Set

Kitapana Yayınevi

Kolektif

231,00 TL
175,56 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
55,44 TL
1. Sınıf Minik Şampiyon Farkındalık Set Hakkında Bilgiler
Türü: Zeka Gelişimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 220
ISBN: 9786052265130
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2020
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 1. Sınıf Minik Şampiyon Farkındalık Set Kısa Özet

  Elinizdeki kitap 6 fasikül olarak hazırlanmış bir settir. Bu setteki fasiküller adım adım sizi farklı düşünce becerilerinin oluşması ve farkındalığın artması için özenle hazırlanmıştır. Setimizden %100 verim alabilmek için, gelişim basamakları önemli olduğundan etkinlikler sıra ile üzerinde tartışılarak yapılması önemlidir. Öğrenci ile birebir uygulanması ve öğrencinin etkinlik aşamalarını nasıl yaptığını anlatması gerekir. Setimizdeki kitapların normal bir test kitabı gibi değerlendirilmemesi gerekir. Bir fasikül için tavsiye edilen süre haftada 2 ders olmak üzere 5 haftadır. Daha kısa sürede bitirmek yerine etkinlikleri kendi içinde artırabilirsiniz.

  Görsel Algı

  Öğrencinin şekil, resim, nesneler arasındaki ilişkileri kavrayabilmesi için hazırlanmıştır. Görsel algı çalışmaları ile farklılık, benzerlik, ortak özellik… vb. durumları incelenerek, öğrencinin karşılaştığı olaylarda farkındalığının artması amaçlanmıştır.

  Üretkenlik

  Öğrencinin çevresindeki materyalleri kullanarak yeni bir ürün elde etmesi, hayal dünyasının genişlemesi ve yeni tasarımlar ortaya çıkarabilmesi için etkinlikler verilmiştir.

  Düşünme Becerileri

  Öğrencinin olayları farklı bir açıdan değerlendirebilmesi, olaylar ve kişiler arası ilişkileri, neden-sonuç ilişkisini daha ayrıntılı görebilmesi için planlanmış etkinliklerdir.

  Sözel Yetenek ve İşitsel Algı

  Kelimeler, harfler ve anlamlar arasındaki ilişkileri farklı bir açıdan kavranması için hazırlanmıştır. Ayrıca öğrencinin duyduğu yönergeleri doğru uygulayıp uygulamadığının tespit edilebilmesi için çalışmalar içermektedir.

  Akıl Oyunları - Sayısal Yetenek

  Sayılar arası ilişkiler, örüntüler ve sayılar ile şekiller arasındaki ilişkiler etkinliklerle anlatılmıştır. Ayrıca oynarken öğrenebilecek oyun çalışmaları ve tanıtımlarına yer verilmiştir.

 • 1. Hamur

1. Sınıf Minik Şampiyon Farkındalık Set Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.