sadsad x
asdasd
40,00 TL
32,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
8,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Zoraki Rahibe Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 322
ISBN: 9786059203197
Kapak: Ciltsiz
Edward Lucas White
Edward Lucas White
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Zoraki Rahibe Kısa Özet

  *Kızım,* diye Brinnaria’ya seslendi Faltonius, *Roma’da sadece beş Vesta rahibesi kaldı. Seni boşta kalmış yer için götürmeye geldim. Rahibeliğe layık görülenler arasından bu yüksek makama en uygun kişi olarak seçildin.*

  Marcus Aurelius’un Roma İmparatoru olduğu 160’lı yıllarda, Tanrıça Vesta’nın rahibeleri seçkin ailelerin küçük kızları arasında seçiliyordu. Büyük bir saygınlığa, pek çok imtiyaza sahip olan Vesta rahibeleri, buna karşılık 30 yıl boyunca özel hayatlarından vazgeçerek kendilerini tapınağa adarlardı.

  Bu, bazıları için cennet, bazıları için cehennemdi.

  Altı Vesta rahibesinden biri ölünce, yerine en uygun kişi olarak Brinnaria seçilir. Halbuki Brinnaria’nın hiçbir imtiyazda gözü yoktur, rahibelikten açıkça nefret eder; tek isteği sevgilisi Almo’yla evlenip mutlu olmaktır. Ne var ki bunun için 30 yıl beklemesi gerekmektedir.

  Edward Lucas White, yaptığı derinlikli tarih okumalarının neticesinde kaleme aldığı Zoraki Rahibe’de, Brinnaria’nın 30 yıllık hayatını konu edinir. Bununla birlikte Roma İmparatorluğu’ndaki günlük hayatı, köle pazarlarını, gladyatör dövüşlerini ve yasaklanmış bir aşkı anlatır.

Zoraki Rahibe Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.