sadsad x
asdasd
18,52 TL
12,41 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
6,11 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Zirvede Savaşanlar Hakkında Bilgiler
Türü: Amerikan Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 464
ISBN: 9789759840693
Kapak: Ciltsiz
Jeffrey Archer
Jeffrey Archer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Zirvede Savaşanlar Kısa Özet

  Jeffrey Archer, Usta bir öykü anlatımcısı olan Jeffrey Archer dünya çapında çok satan on bir romanın yazarıdır.Ayrıca çok başarılı beş kısa öykü kitabı, üç oyunu ile iki ciltlik cezaevi günlükleri vardır. İlk romanı Bir Peni Fazla, Bir Peni Eksik Değil ile birdenbire gelen bir başarıyı kazanmış, bunu gerilim ve korku romanı Cumhurbaşkanı'na Anlatacak Mıyız? Ve çok başarılı Kane ve Abel adlı romanları izlemiştir. İlk kısa öykü kitabı olan Oklarla Dolu Bir Okluk'u yayınlayan yazar Kane ve Abel'in görkemli devamı olan Miras adlı romanını yazmıştır. Bu çalışmalarını izleyen Zirvede Savaşanlar adlı romanı, Scotsman adlı ünlü dergi tarafından İngiltere Parlamentosu hakkında yazar Anthony Trollope tarafından yazılmış kitaptan bu yana en iyi roman olarak kabul edilmiştir. Yazarın bu kitabını, Onur Sorunu adlı romanı ile ikinci kısa öykü kitabı; Kuş Uçuşu ve Hırsızların Onuru adlı iki romanı ve üçüncü kısa öykü kitabı izlemiştir.

  Yazar Archer bu çalışmalarının ardından Dördüncü Güç ve On Birinci Emir adlı romanlarını çıkarmıştır. 1997'de kısa öykülerini bir araya toplamış, bunu Uzun Sözün Kısası adlı ikinci toplu kısa öyküler kitabı izlemiştir. Yazarın son romanı Kaderin Çocukları 2002 yılında piyasaya çıktı.

  Jeffrey Archer 1940 yılında doğdu. 1969 yılında Louth bölgesinde yapılan ara seçimlerde Avam Kamarası üyesi oldu. İlk romanını 1974'te yazdı. Eylül 1985'ten Ekim1986'ya kadar Muhafazakâr Parti başkan vekilliğini yaptı. 1992'de Kraliçe'nin doğum günü kutlamalarında Lordlar Kamarası üyeliğinde bulundu. Jeffrey Archer evli ve iki çocuk babasıdır.

  Zirvede Savaşanlar, Jeffrey Archer'in en çok satan "Bestseller"lerinden biri.

  Birbirinden farklı dört gencin politik ihtiraslarıyla dolu yaşamı.
  Hem amaçlarına ulaşma yolunda, hem de kadınlar karşısındaki amansız rekabetleri...

  Entrikalar, kıskançlıklar, skandallar ve düşmanlıklarla dolu dikenli yollar.

Zirvede Savaşanlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.