sadsad x
asdasd

Amazon Efsanesi - Zincirlenmiş Kalpler

Ephesus Yayınları

Büşra Toraman

99,00 TL
86,13 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
12,87 TL
Amazon Efsanesi - Zincirlenmiş Kalpler Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 496
ISBN: 9786055358921
Kapak: Ciltli
Büşra Toraman
Büşra Toraman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Amazon Efsanesi - Zincirlenmiş Kalpler Kısa Özet

  Cinayetler, yalanların ve hırsların arkasına saklanmıştır. Tıpkı bazen aşkta olduğu gibi. O yalanı yaşamak mı isterdiniz, yoksa kaybedeceğinizi bile bile gerçeği haykırmak mı?

  FBI Ajanı Gregg Reese sekiz yıl sonra, acı bir şekilde ayrıldığı evine geri dönüyordu. Blacksburg`deki Virginia Tech Üniversitesi`nde seri cinayetler işleniyordu. Dört erkek öğrenci öldürülmüştü ve katilin durmaya niyeti yoktu. Ortağı Kyle`la beraber Blacksburg`deki cinayetleri çözmeye gönderilmiş olan Gregg`in ilk görevi, üniversitede öğretmen rolüne bürünmekti.

  Ve bir kadın Gregg`e yardım etmeye gelir. Gizemli, yabani ve ilgi çekici bir kadın... Belanın kaçınılmaz olduğu bir kovalamaca ve bulmacanın içine düşen Gregg, doğruyu bulmak için gizemli kadının yardımını kabul etmeye karar verir. Yalanlarla örülmüş olan olayların arasında en az yalan olanı bulmaya çalışan Ajan Reese, çok geçmeden elinde olan doğruları da kaybetmeye başlar.

  Tüm bu yalanların içinde gerçek aşkı bulmak ve onu bulduğuna inanmak o kadar kolay mıydı sahiden? Peki ya amazonlara ve daha birçok doğaüstü yaratığa?

  Her AŞK kendi hapishanesini yaratır. Ya Mahkumu olursunuz, ya gardiyanı…

Amazon Efsanesi - Zincirlenmiş Kalpler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.