sadsad x
asdasd
18,52 TL
13,33 TL
%28 indirim
Zepline Sabotaj Hakkında Bilgiler
Türü: Roman-Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 120
ISBN: 9786053746492
Boyut: 12.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Annette Neubauer
Annette Neubauer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Zepline Sabotaj Kısa Özet

  Yıl 1908, yer Almanya'nın Friedrichshafen kenti...

  Genç bir subayken bindiği hava balonuyla gökyüzünden şehri izleyip büyülenen Kont Ferdinand von Zeppelin, tıpkı bir gemi gibi yolcu ve eşya taşıyabilen bir hava balonu yapmayı aklına koyar. Zamanla bu düşünü gerçek bir mühendislik projesine çeviren Kont Zeppelin, yıllar sonra dünyanın ilk hava gemisini, yani bir zeplini göklerde uçurarak adını tarihe geçirir.

  Zeppelin'in ürettiği dördüncü hava gemisine ''Alman ordusu talip olunca, hükümet tarafından kendisine 2 milyon marklık bir ödenek ayrılır. Fakat bir şartla: Hava gemisinin sağlamlığını test etmek üzere Zeppelin'in 24 saat içinde tam 700 km yol kat etmesi gerekmektedir!

  Dayıları Kont Zeppelin'i ziyarete gelen Heinrich ve Eva kardeşler, çalışanlar arasındaki bir hainin zepline sabotaj düzenlemek üzere olduğunu , keşfederler. Bu sabotajcıyı durdurmak için de -iki kardeşin büyük bir tehlikeyi göze almaları gerekmektedir.

  Dünyanın en ünlü bilim insanları "Olay Yeri İnceleme" serisinde çocuklarla buluşuyor; bilim tarihinin gizemleri nefes kesici polisiye öykülerle yeniden gün ışığına çıkıyor. 

Zepline Sabotaj Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.