sadsad x
asdasd

Zeno ve Mondo: Dalgalarla Dans Eden Kurbağalar

Altın Kitaplar
22,00
14,30
%35 indirim
Zeno ve Mondo: Dalgalarla Dans Eden Kurbağalar Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 32
ISBN: 9789752119116
Boyut: 20.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Nilay Yılmaz
Nilay Yılmaz
Devamı
Kampanya

Zeno ve Mondo: Dalgalarla Dans Eden Kurbağalar Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Zeno ve Mondo: Dalgalarla Dans Eden Kurbağalar Kısa Özet

  Hişt, Hişt!..
  Rüzgar esiyor, güneş parlıyor, dünya dönüyor, bütün varlıklar nefes alıyor.
  Duyuyor musunuz?

  Zeno ve Mondo iki kurbağa. Zeno gözlerini kapatıp doğayı dinlemeyi seviyor. Kımıldamadan oturabilmeyi, bakmadan görebilmeyi, uzağı ve yakını hissedebilmeyi, hissettiği şeylere güvenmeyi biliyor. Mondo ise biraz dikkatsiz, aceleci ve kaygılı. Kendini duygularına kaptırıyor. Ama Zeno ile tanıştıktan sonra doğayla birlikte nefes almayı, onun bir parçası olmayı öğrenmeye başlıyor.

  Dalgalarla Dans Eden Kurbağalar, renkler, sesler, duygular ve düşüncelerle dolu maceralı bir yolculuğun ilk durağı. Zeno ve Mondo dizisi, sizi yaşamın ritmini, renklerini ve seslerini fark etmeye çağırıyor... Hişt, Hişt!..

  Yazar Hakkında:
  Nilay Yılmaz 1971 yılında doğdu. Çocukken kitaplarla arası pek iyi değildi. Babaannesinden masallar dinleyerek, babasından Karagöz ile Hacivat oyunları izleyerek büyüdü. Büyüdükçe kitaplardaki harflerin büyüsüne kapıldı, okumayı sevmeye başladı. Kendini bildi bileli yazmayı, masal dinlemeyi ve oyun oynamayı çok seviyor. Oyuncaklarla oynuyor, kedilerle oynuyor, dalgalarla oynuyor, rüzgarla oynuyor, düşüncelerle oynuyor. Oynamaktan hiç yorulmuyor. Drama oyunlarına ve sokak oyunlarına da bayılıyor, onlardan sıkılırsa yeni oyunlar uyduruyor. Aklında yazmak istediği yüzlerce öykü var. Oynamaktan vakit bulursa onları da yazacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.