sadsad x
asdasd

Zengin Çocuk Akıllı Çocuk

Alfa Yayınları

Robert T. Kiyosaki

125,00 TL
81,25 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
43,75 TL
Zengin Çocuk Akıllı Çocuk Hakkında Bilgiler
Türü: Çocuk Psikolojisi Kitapları
Sayfa Sayısı: 392
ISBN: 9789752977488
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
Robert T. Kiyosaki
Robert T. Kiyosaki
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Zengin Çocuk Akıllı Çocuk Kısa Özet

  Sizler dünyanın en önemli görevini üstlenmiş bulunuyorsunuz, çünkü çocuklarımız geleceğimizdir!
  Zengin Babanın Zengin Çocuk Akıllı Çocuk kitabı eğitime önem veren, çocuklarının hayatına finansal ve akademik temeller atmak isteyen ve bunun gerçekleşmesinde aktif rol almaya istekli ana-babalar için yazılmıştır. Bilgi çağında iyi bir eğitimin önemi her zamankinden daha fazla. Ne var ki yürürlükteki öğretim sistemi çocuklarınıza gerekli olabilecek her bilgiyi sağlamaktan uzak. Bu kitap eksik kalan yerleri doldurmak üzere tasarlanmıştır. Zengin babasının Robert Kiyosaki’ye sunduğu esin kaynağını ve kullanışlı finans bilgilerini çocuklarınıza öğretmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Zengin Çocuk Akıllı Çocuk sizlere çocuğunuzun öğrenme sevgisini körüklemeyi işe yarayan yöntemlerle öğretir. Zengin Çocuk Akıllı Çocuk aynı zamanda varlığından haberiniz bile olmayan kapıları size açacak, çocuklarınızın ömür boyu yararlanacakları deneyimlerinizi ve anlayışı onlara aktarmanızı sağlayacaktır. Zengin Çocuk Akıllı Çocuk kitabında *Çocuklarınız okulda gerçek dünyaya hazırlanıyorlar mı? Sorusunun yanıtını bulacaksınız.
  Anne-baba olarak şunlar hiç merak ettiniz mi?
  Okul, çocuğuma bugünün -ve geleceğin- dünyasında nasıl ayakta kalıp doruğa çıkacağını öğretiyor mu?
  Çocuğum okulu sevmezse, kötü notlar alırsa, öğrenme bozukluğu var diye damga yerse, okuldan ayrılmak isterse ne yapabilirim?
  Çocuğumun kendine gerekli gerçek dünya kılavuzunu bulmasını nasıl sağlarım?
  Zengin Çocuk Akıllı Çocuk çocuklarımızın en iyi nasıl düşünüp nasıl öğrendiklerini görmenizi sağlayacak. Bu bilgi donanımı çocuklarınızın hayatta başarmalarını sağlamanıza yol gösterecek.* Sharon L. Lechter

 • 2. Hamur

Zengin Çocuk Akıllı Çocuk Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.