sadsad x
asdasd
50,00 TL
35,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
15,00 TL
Zen Ebeveynliği Hakkında Bilgiler
Türü: Psikoloji Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9789751418371
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Judith Costello
Judith Costello
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Zen Ebeveynliği Kısa Özet

  Buda’nın müritlerinin Asya kıtası boyunca yayılmasıyla gelişen Zen, *olanı kabul etmek* anlayışını temel alan kadim bir öğretidir. Zen, beklentilerden ve ön yargılardan kurtularak, yaşanmakta olan anın güzelliğine, gizemine ve yeniliğine dikkat kesilmekle ilgilidir.

  Yaşamı bütünüyle kabullenme yeteneği, aslında doğuştan içimizde getirdiğimiz ama zamanla unutup gittiğimiz bir bilgeliktir. Tıpkı gömülü kalmış bir hazine gibi, onu tekrar keşfetmemizi beklemektedir.

  Zen Ebeveynliği , ebeveynlerin bu içsel bilgeliklerini yeniden keşfetmelerine, çocuklarıyla daha derin bir bağlantı kurmalarına ve ebeveynliğin her anının keyfini çıkarmalarına yardımcı olacaktır. Böylece, beklentilerle dolu *mükemmel ebeveyn* gömleğini giymek yerine, daha nitelikli, daha uygun ve daha stressiz bir yolla ebeveynlik yapmak için yol gösterecektir.

  Judith Costello, *İnsan Gelişimi* konusunda yüksek lisans sahibidir ve aynı zamanda tabloları ülke çapındaki galerilerde sergilenen bir sanatçıdır.

  Jurgen Haver, Pazarlama ve yönetim alanlarında uzman olmasının yanı sıra, bazı CEO’lara ve siyasetçilere kişisel danışmanlık yapmaktadır.

  Yazarlar, Parenting with Spirit adlı derginin kurucuları ve editörleridirler.

 • 2. Hamur

Zen Ebeveynliği Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.