sadsad x
asdasd

Zamanımızın Bir Kahramanı (Fotoğraflı Klasikler)

Can Yayınları
9,50 TL
6,18 TL
%35 indirim
Zamanımızın Bir Kahramanı (Fotoğraflı Klasikler) Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9789750738395
Kapak: Ciltsiz
Mihail Yuryeviç Lermontov
Mihail Yuryeviç Lermontov
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Zamanımızın Bir Kahramanı (Fotoğraflı Klasikler) Kısa Özet

    *Beyler, Zamanımızın Bir Kahramanı bir tek kişinin portresi değildir; kuşağımızın gittikçe artan kötülüklerinden yaratılmış bir portredir. Bana bir insanın bu kadar kötü olamayacağını söyleyeceksiniz yine; ben de diyeceğim ki, madem bir sürü trajik ve romantik haydutun varlığına inandınız, neden Peçorin gerçeğine inanmıyorsunuz? Yoksa bu kişideki gerçek payı sizin istediğinizden daha mı fazla?*

    Henüz yirmi yedi yaşındayken bir düelloda yaşamını yitiren Lermontov’un tek romanı Zamanımızın Bir Kahramanı, bugün dünya edebiyatının başyapıtları arasında yer alır. 19. yüzyıl Rus edebiyatının en büyük şairlerinden biri olan Lermontov’un bu romanda yarattığı Peçorin karakteri ise, yalnızca o günlerde değil, günümüzde de edebiyat dünyasının en çok tartışılan karakterlerinden biridir. Döneminin toplumsal yaşamının eleştirel bir tablosunu çizen bu romanı Ülkü Tamer’in benzersiz Türkçesiyle sunuyoruz.

    Türkiye'den 20 çağdaş fotoğrafçı Can Klasikleri’nin bu özel dizisi için 20 kitabın kapak fotoğrafını özgün yorumlarıyla hazırladı.

Zamanımızın Bir Kahramanı (Fotoğraflı Klasikler) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.