sadsad x
asdasd
45,00 TL
36,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
9,00 TL
Zaman Yolcusu Kreta Videolu Kitap Hakkında Bilgiler
Türü: Roman ve Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 96
ISBN: 9786056882968
Kapak: Ciltsiz
Gülşah Özdemir Koryürek
Gülşah Özdemir Koryürek
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Zaman Yolcusu Kreta Videolu Kitap Kısa Özet

  Genç zaman yolcusu Kreta ve yakın dostu Şiva uzay boşluğunda yeni bir macera için savrulup dururlarken karşılarına Voyager Uzay Aracı çıkar. İşte yeni macera! Dünya adlı gezegen ve insan adlı tuhaf canlılar… Kreta ve Şiva insanlarla tanışmak için Dünya’ya giderler ama insanları bulmaları biraz zaman alacaktır. Önce Kretase döneminde dinozorlarla ardından da 2070’lerin tuhaf dünyasında Robowholarla karşılaşırlar. Nihayet insanları bulduklarında ise güzel gezegen Dünya’nın büyük sorunu ile burun buruna kalırlar: İklim Krizi!

  Peki bu sorun çözülebilecek mi?

  Kreta ve Şiva bu sorunun çözülmesi için insanlara yardım etmeye karar verirler ve dünyayı nasıl yorduğumuzu anlatan videoyu 2010’lu yıllara ulaştırmak üzere macera dolu yeni bir yolculuk başlar. Ama bu kez yolun sonunda dinozorlar ya da robotlar değil, gezegenin kurtarılmasına yardım edecek çocuklar ve kediler vardır; yani umut, yani sevgi, yani yaşama sevinci.

  Kreta macera dolu hikâyesinin yanı sıra okuyucusunu gezegenimiz ile ilgili bir videonun içine davet ediyor. Aminasyon videoda kimi zaman bir ayakkabının peşine takılıp onun karbon ayak izini, kimi zaman ise on dakikada tüketilen bir hamburgerin izini birlikte sürüyorlar…

Zaman Yolcusu Kreta Videolu Kitap Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.