156,00 TL
110,76 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
45,24 TL
Yuva Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 343
ISBN: 9786051210001
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2010
Marilynne Robinson
Marilynne Robinson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Yuva Kısa Özet

    Yüz binlerce okuyucu, John Ames’in ilahî sesi ile Marilynne Robinson’ın ödüllü kitabı Gilead sayesinde tanışıp âdeta büyülenmiş gibi etkilendi. Yuva, bu eserden tamamıyla bağımsız, insanı derinden etkileyen yönleri ile Iowa şehrinde, John Ames’in yakın arkadaşı Reverend Robert Boughton’un evinde geçen bir hikayedir.

    Otuz sekiz yaşındaki Glory Boughton, ölüm döşeğinde olan babasına bakmak için Gilead’a geri dönmüştür. Akabinde; yirmi yıl önce aralarından ayrılan, ailenin sorumsuz oğlu Jack, hem sığınacak başka yeri olmadığı için hem de yıllardır yaşattığı acılara bir son vermek için ansızın çıkagelir. Eskiden haylazlık yapan bir çocukken, şimdilerde sefil çevrelerde gezinen alkolik ve işsiz bir adamdır, ancak her zaman muhafazakâr babasının en sevdiği evladı olmuştur. Zeki, sempatik ve inatçı yapısı ile Jack, Glory ile arasında hoş ve sağlam bir bağ kurarken, vaftiz babası John Ames ile yıldızları bir türlü barışmaz.

    Yuva, hareketli ve sürükleyici olay örgüsü ile aileleri, aile sırlarını, geçmiş nesilleri, sevgiyi, ölümü ve inancı konu alan bir kitap. Robinson’nın işlediği en unutulmaz ve evrensel hissiyatları içeren, eşsiz bir eserdir.

  • 2. Hamur

Yuva Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.