sadsad x
asdasd
20,00 TL
10,40 TL
%48 indirim
Kazancınız
:
9,60 TL
Yüreğimdeki Saklambaç Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografik ve Otobiyografik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 96
ISBN: 9786058617193
Kapak: Ciltsiz
Şule Özçakıcı
Şule Özçakıcı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yüreğimdeki Saklambaç Kısa Özet

  Özgeçmiş

  1994 yılını kasım ayında Çapa Tıp Fakültesi`nde gözlerimi dünyaya açtım.. Ailenin ilk çocuğu olmanın sebebiyle annemle babam benim için oldukça heyecanlıydılar, biran önce beni kucaklarına almak istiyorlardı ama erken doğma ihtimalimi asla akıllarının ucuna bile getirmemişlerdi... Tabii ailem ile benim yolculuğum dünyaya geldiğim andan itibaren soru işaretleri ile doluydu. Çünkü üç ay erken doğduğum için gözlerim yeterli duyarlılığa kavuşmamıştı.

  Artık ilkokul çağım gelmişti ve bizim için tekrar soru işaretleri ile dolu bir yolculuk başlamıştı. Ben okula gidebilecek miydim? Bu sorunun telaşını yaşamaya başlamıştık. Benim dönemimde körler okulu vardı ama yatılı ve çok uzaktı. Ailemin beni göndermesi ise imkansızdı. Ve bu süreç doğrultusunda sonunda beni bir okul kabul etmişti. İlköğretimime Yavuz Selim İlköğretim Okulu`nda başlamıştım ve 2008 yılında mezun oldum. Liseyi önce Sultan Selim Kız Meslek Lisesi`nde bitirdim. Okulumun en başarılı öğrencileri arasındaydım. Şimdi ise istediğim, hayal ettiğim yerdeyim, Üniversitedeyim...

  İlerideki hedeflerim ise; Dünyada eşitliği sağlayan hukukçuların; kendi çıkarları için değil adaletin terazisinin dengede olabilmesi için mücadele edeceğim. İnsanlar çıkarlarından sıyrılırsa adaletin gözünde herkesin eşit olduğunu gösterebileceğim. Ayrıca engellilerin davalarına bakan bir hukukçu olacağım. Bir gün siyasete atılıp engellilerle ilgili bir bakanlık kurulmasını sağlayarak onların yaşamları boyunca dimdik durabilmelerini sağlayacak bir bakan olmak istiyorum.

Yüreğimdeki Saklambaç Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.