62,00 TL
47,12 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
14,88 TL
Yükü Çok Ağır Hakkında Bilgiler
Türü: Anı Mektup ve Günlük Kitapları
Sayfa Sayısı: 216
ISBN: 9786055021511
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Sevim Koyunoğlu
Sevim Koyunoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Yükü Çok Ağır Kısa Özet

    Türkiye’de bazı tıp merkezlerinde katarakt ameliyatlarının suiistimal edildiği ve her yıl yapılan yaklaşık 400 bin katarakt ameliyatının yüzde 10’unun gereksiz olduğu bilirtiliyor.

    Gereksiz ameliyatların yanı sıra, *Katarakt cerrahisi tıbbi cerrahi işlemler içinde başarı oranı en yüksek cerrahi işlemdir* denilerek basit bir operasyon olduğu algısı yaratılıyor. Katarakt ameliyatlarının hem gerekli ve şart olduğu bir evrede yapılması hem de teknik olarak sorunsuz ve steril bir ortamda deneyimli bir hekim tarafından ve dünyaca kabul edilmiş kalite belgeli ve de nitelikli malzeme kullanılarak yapılması gerekiyor. Aksi halde katarakt ameliyatlarının en önemli komplikasyonu olan göz içinde enfeksiyon gelişimi, erken ve ciddi tedavi edilmediği takdirde, gözün kaybına neden oluyor ve insan hayatı zarar görüyor.
    Görme kaybına neden olan gereksiz bir katarakt operasyonunun öyküsünü, çekilen acılar eşliğinde tüm gerçekleriyle anlatan bu kitap, insan hayatına saygı göstermeyen anlayışın değişmesi adına vicdanlara seslenmek için yazıldı..

  • 2. Hamur

Yükü Çok Ağır Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.