Yüksek Bulutlar Altında

Kalender Yayınevi

Muharrem Uçan

70,00 TL
46,90 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
23,10 TL
Yüksek Bulutlar Altında Hakkında Bilgiler
Türü: Tasavvuf Mezhep ve Tarikat Kitapları
Sayfa Sayısı: 72
ISBN: 9786059629027
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 1 adet satılmıştır.
Muharrem Uçan
Muharrem Uçan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yüksek Bulutlar Altında Kısa Özet

  Ceylan en önde Hz. Muhammed Mustafa`nın yanına geldi. Herkesin anlayacağı bir şekilde şöyle dedi:

  "Ey Allah`ın Elçisi` Benim iki tane yavrum vardı. Onlardan birini bir avcı yakalayarak size getirdi. Diğeri de bana kalmıştı. Avcının alıp götürdüğü yavrumun acısı ve hasretiyle yanan kalbimi bu yanımdaki yavrumla avutuyordum. Bu yavruma süt vermekle meşgulken bir nida duydum. Şöyle deniliyordu:

  `Ey ceylan! Acele et ve bu yavrunu Allah`ın Elçisine ulaştır. Çünkü şuan Hüseyin, Allah`ın Elçisinin yanında neredeyse ağlamak üzeredir. Onun bu halinden dolayı yerde ve gökte bulunan bütün melekler başlarını ibadet yerlerinden dışarı çıkarmış, şaşkınlıkla bu olayı seyretmektedirler. Eğer Hüseyin ağlarsa, Allah`ın yarattığı her şey ağlayacaktır. Ey ceylan! Hüseyin`in gözyaşı akmadan yetiş. Ayrıca bu kurdu sana musallat ediyorum ki eğer zamanında Allah`ın Elçisine ulaşaamzsan senin yavrunu yiyecektir.`

  Ey Allah`ın Elçisi! Ben uzun yoldan geliyorum. Hüseyin ağlamasın diye yeryüzü benden daha sabırsızdı; sana zamanında varabilmem için ayaklarımın altından kayıyordu. Şükürler olsun ki Rabbime şuan huzurunuzdayım. Hüseyin`in gözyaşı akmadan huzurunuza ulaştım."

 • 2. Hamur

Yüksek Bulutlar Altında Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.