sadsad x
asdasd

YOLUNU KAYBEDEN ANILARIN BEKÇİSİ

Nemesis Kitap

Ruth Hogan

28,00 TL
22,96 TL
%18 indirim
Kazancınız
:
5,04 TL
YOLUNU KAYBEDEN ANILARIN BEKÇİSİ Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 312
ISBN: 9786052164563
Kapak: Ciltsiz
Ruth Hogan
Ruth Hogan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • YOLUNU KAYBEDEN ANILARIN BEKÇİSİ Kısa Özet

  Hikayeleriyle okurlarının yüreğine dokunan ünlü yazarAnthony Peardew, yıllarını büyük bir trajedinin baş kahramanı olarak geçirmiştir. Kaleminden dökülen kelimeler yaralarını ve yaptığı için kendini asla affetmediği o hatayı insanlara anlatır uzun zaman boyunca.

  Anthony, tıpkı kendisi gibi yolunu kaybeden anıların bekçisidir. Sıradan bir insana önemsiz görünse de bir başkası için ne kadar kıymetli olabileceğini ancak Anthony gibilerin tahmin edebileceği unutulmuş eşyaları toplar, biriktirir ve özenle saklar. O eşyalara o kadar değer verir ki, kaleminin ustalığını her biri için ayrı ayrı konuşturarak hepsine hikâyeler yazar.

  Ömrünün son demlerinde olduğunu hisseden Anthony, yaptığı için kendini asla affetmediği hatasını, başkalarına ait sahipsiz eşyaları toplayıp onları bir gün yeniden ait oldukları yere ulaştırma umudunu büyüterek telafi edebileceğine inanmaktadır. Kendisinin yeterince zamanı kalmamış olsa da, kızı gibi sevdiği yardımcısı Laura’nın bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğine emindir.

  Laura, hayatın hırpaladığı o kırgın kadınlardan biridir. Kendi yaralarını Anthony’nin yanında ve onun naif dünyasında çalışarak iyileştirmeyi başarmış bu kadın, çok sevdiği Anthony’nin son arzusunu yerine getirmeye ve onu –daha önce başkalarına yaptığı gibi– hayal kırıklığına uğratmamaya kararlıdır. Adım attığı bu yolda karşısına çıkacak olan tesadüfler ise kaderinin değişmeye başladığını gösterecektir.

YOLUNU KAYBEDEN ANILARIN BEKÇİSİ Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.