sadsad x
asdasd

Yo-Yo 2 Hebele Hübele Mühendisi

Tudem Yayınları

Hanzade Servi

85,00 TL
63,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
21,25 TL
Yo-Yo 2 Hebele Hübele Mühendisi Hakkında Bilgiler
Türü: Roman ve Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 264
ISBN: 9786052857304
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
Hanzade Servi
Hanzade Servi
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yo-Yo 2 Hebele Hübele Mühendisi Kısa Özet

  YO-YO 2 HEBELE HÜBELE MÜHENDİSİ
  HANZADE SERVİ

  Yo-Yo ile hâlâ tanışmadıysanız, hayatınızda büyük bir eksiklik var demektir.
   
  Hanzade Servi külliyatında apayrı bir yerde duran ve yazarın bir romandan çok daha öte, bir yaşam felsefesi olarak tanımladığı Yo-Yo yeniden aramızda.

  Sürpriz finaliyle belleklerde iz bırakan ilk kitabın hemen altı ay sonrasından başlayan Yo-Yo 2 Hebele Hübele Mühendisi, eski dostlar ve yeni karakterlerle birlikte okurları fantastik, büyüleyici, çok komik ve yine hüzünlü bir serüvene çıkarıyor.  
   
  Dünyaya bambaşka gözlerle bakmamızı sağlayan Yo-Yo; hayattaki en değerli şeyin, anın tadını çıkarmak ve sevdiklerimize zaman ayırmak olduğunu hatırlatıyor. 

  Sır tutmayı bilen çocukların ve hiç büyümeme yemini etmiş yetişkinlerin SÜPER KAHRAMANI Yo-Yo geri döndü! Üstelik bu kez çok daha fantastik bir macerayla sevenlerinin karşısına çıkıyor.
   
  Yo-Yo, Palamutluk`taki herkesi saçmalama özgürlüğü ile “hafiflettikten” sonra, geride muhteşem anılar bırakarak uzaklara gitmiştir. Bu duruma hem üzülen hem de soru işaretleriyle baş başa kalan Tuman, darmadağın bir hâldedir. Yaşadıkları yetmezmiş gibi, arkadaş çevresinde Yo-Yo`ya dair bazı hatıraların silinmesi, yandaki eve taşınan yeni komşular derken Tuman`ın dünyası iyice karışmıştır. Çok geçmeden, yeni komşularının “garip” kızının Yo-Yo`yla bir bağlantısı olabileceğinden şüphelenen Tuman, Leyla Teyze`nin dönüşü ve gördüğü garip rüyanın da etkisiyle can dostunun başını büyük bir belaya soktuğunu öğrenir. Sonrası, yine kahkahalarla dolu nefes kesici bir serüven ve hüzünlü bir veda...

  Hayata dair öğrendikleri ve öğrettikleriyle, bakış açımızı değiştirmemizi başaran Yo-Yo`nun da dediği gibi bundan böyle önemsiz şeylere üzülecek vaktimiz yok! 

  Sıkılıp üzülmek yerine; kaldırımlara seksek çizmeli, dans etmekten utananlar için şarkılar uydurmalı ve sanki bir saat içinde dünyaya göktaşı çarpacakmışçasına anın tadını çıkarmalıyız. Ne de olsa artık hepimiz birer hebele hübele mühendisiyiz ve kaç yaşında olursak olalım gönlümüzce saçmalama özgürlüğüne sahibiz. 
   
  Çünkü Yo-Yo, yüreğimize asla büyümeyecek bir Tuman koydu. 

 • 2. Hamur

Yo-Yo 2 Hebele Hübele Mühendisi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.