sadsad x
asdasd

Yetişkinler İçin Ergen Rehberi

Aganta Yayınları

Josh Shipp

70,00 TL
60,90 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
9,10 TL
Yetişkinler İçin Ergen Rehberi Hakkında Bilgiler
Türü: Eğitim Psikolojisi Kitapları
Sayfa Sayısı: 312
ISBN: 9786057007629
Kapak: Ciltsiz
Josh Shipp
Josh Shipp
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yetişkinler İçin Ergen Rehberi Kısa Özet

  Ergen bir çocuğunuz var ve zorlanıyorsunuz. Haklısınız, bazen gerçekten çekilmez oluyorlar Ama unutmayın, bu ilişkide yetişkin olan sizsiniz. Çocuğunuzla ilişkiniz, onun geleceği, kişiliği ve yaşamı için çabalarsanız fark yaratacağınızı biliyorsunuz.

  Peki bunun için yeterince donanımlı mısınız?

  Çocuğunuzun kendi sorumluluklarını alması, yetişkinliğe giden yolda bağımsızlığa kavuşması için ne yapabilirsiniz? Teknolojiyle ilişkisi, uyuşturucu, seks, seksting, ölüm gibi zor konularda nasıl konuşacağınızı biliyor musunuz? İşte bu kitapla, bir ergenin duygusal ve düşünsel anlamda yaşama en iyi şekilde hazırlanması için neyi nasıl yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

  Ergen sorunlarında uzmanlaşan ve küresel çapta ün kazanan Josh Shipp, Yetişkinler İçin Ergen Rehberi’nde size ışık tutacak stratejileri araştırma sonuçlarıyla, örnek durum ve diyaloglarla, akıcı ve kolay anlaşılır bir dille anlatıyor. Ergenliğin korkuyla beklenen bir çatışma dönemi olmadığını, aksine türlü kazanımlarla barış içinde geçirilebilecek bir keyif dönemi olduğunu göreceksiniz.

Yetişkinler İçin Ergen Rehberi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.