sadsad x
asdasd
52,00 TL
40,04 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
11,96 TL
Yeniden Osmanlı Olmak Hakkında Bilgiler
Türü: Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 336
ISBN: 9786051960494
Kapak: Ciltsiz
Cengiz Acar
Cengiz Acar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yeniden Osmanlı Olmak Kısa Özet

  *Osmanlı Olmak* Allah’a kul peygambere ümmet olma aşkıdır,

  *Osmanlı Olmak* insanlığın zedelenmiş örselenmiş ruhuna can katmak, kutsalı ve kutsal emanetleri, tevhidi, peygamber ahlakını, yeniden insanlığın gündemine taşımaktır.

  *Osmanlı Olmak* pervasızca insanlığın gözyaşı ve kanından beslenen ve zenginlik devşiren, insanların acı ve ıstırabı üzerinden dünyevi zevk ve hazlarını tatmin etmekten başka kaygısı olmayan zalimlerin yakasından tutmaktır.

  *Osmanlı Olmak* yeryüzünün tüm mazlum, yetim, yoksul ve gariplerinin umudu, yeniden kahramanı olmak, insanlığa insan olmanın onurunu yeniden tattırmaktır.

  *Osmanlı Olmak* önümüze çıkan tüm tehdit, zorluk ve meşakkatlere rağmen yiğitliği, şecaati, alperenlik ruhunu elden bırakmamaktır.

  *Osmanlı Olmak* arzın imarı, neslin ıslahına dair tüm sorumlulukları fert fert milletçe kuşanma aşkıdır.

  *Osmanlı Olmak* davamız nizamı âlemdir diyen, ülkesine, yüreğine, aşkına, davasına, ufkuna sınırlar çizmeyen ulvi ideallerin askeri olmaktır.

  *Osmanlı Olmak* çağın ruhumuza işlediği tüm ayrılık ve fitne tohumlarından arınarak, kişisel hesap ve çıkar çatışmalarına boyun eğmeksizin İlahi Kelimetullah davası altında milletinin her evladı ile kardeşlik ahdiyle kucaklaşmaktır.

Yeniden Osmanlı Olmak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.