120,00 TL
98,40 TL
%18 indirim
Kazancınız
:
21,60 TL
Yeniden Osmanlı Olmak Hakkında Bilgiler
Türü: Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 336
ISBN: 9786051960494
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
Cengiz Acar
Cengiz Acar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yeniden Osmanlı Olmak Kısa Özet

  *Osmanlı Olmak* Allah’a kul peygambere ümmet olma aşkıdır,

  *Osmanlı Olmak* insanlığın zedelenmiş örselenmiş ruhuna can katmak, kutsalı ve kutsal emanetleri, tevhidi, peygamber ahlakını, yeniden insanlığın gündemine taşımaktır.

  *Osmanlı Olmak* pervasızca insanlığın gözyaşı ve kanından beslenen ve zenginlik devşiren, insanların acı ve ıstırabı üzerinden dünyevi zevk ve hazlarını tatmin etmekten başka kaygısı olmayan zalimlerin yakasından tutmaktır.

  *Osmanlı Olmak* yeryüzünün tüm mazlum, yetim, yoksul ve gariplerinin umudu, yeniden kahramanı olmak, insanlığa insan olmanın onurunu yeniden tattırmaktır.

  *Osmanlı Olmak* önümüze çıkan tüm tehdit, zorluk ve meşakkatlere rağmen yiğitliği, şecaati, alperenlik ruhunu elden bırakmamaktır.

  *Osmanlı Olmak* arzın imarı, neslin ıslahına dair tüm sorumlulukları fert fert milletçe kuşanma aşkıdır.

  *Osmanlı Olmak* davamız nizamı âlemdir diyen, ülkesine, yüreğine, aşkına, davasına, ufkuna sınırlar çizmeyen ulvi ideallerin askeri olmaktır.

  *Osmanlı Olmak* çağın ruhumuza işlediği tüm ayrılık ve fitne tohumlarından arınarak, kişisel hesap ve çıkar çatışmalarına boyun eğmeksizin İlahi Kelimetullah davası altında milletinin her evladı ile kardeşlik ahdiyle kucaklaşmaktır.

 • 2. Hamur

Yeniden Osmanlı Olmak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.