sadsad x
asdasd
32,41 TL
20,74 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
11,67 TL
Yeni Dünya Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 312
ISBN: 9786053433514
Kapak: Ciltsiz
Anna Carey
Anna Carey
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yeni Dünya Kısa Özet

  Bir Eve Romanı

  Hiçbir Yer Güvenli Değildi...

  Meslek öğrenmek yoktu, şehir yoktu, geniş yataklı ve manzaralı daireler yoktu. Restoranlarda beyaz masa örtülerinin üzerinde parlak gümüş takımlarla yenen yemekler yoktu. Sadece o oda, lazımlıklardan gelen pis kokular ve çatlayana kadar gerilen deriler vardı.

  Her Şey Kocaman Bir Yalandan İbaretken Kime Güvenebilirsiniz?

  Ölümcül bir virüs yeryüzü nüfusunun çoğunu yok ettikten on altı yıl sonra, dünya oldukça tehlikeli bir yer haline gelmiştir. On sekiz yaşındaki Eve ise, okulunun güvenli duvarlarının ardına hiç çıkmamıştır. Okulda onunla birlikte iki yüz yetim kıza, Yeni Amerika’nın öğretmenleri ve sanatçıları olacakları vadedilmiştir. Ama mezuniyetten bir gece önce Eve okulunun esas amacını ve onu bekleyen korkunç kaderi öğrenir.

  Yuva olarak bildiği tek yeri terk ederek uzun, tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkar. Bu zorlu yolculukta güvende olacağı bir yer aramaktadır. Bu sırada vahşi bir hayat süren, asi isyancı Caleb’la yolları kesişir. Eve tüm hayatı boyunca erkeklerden ayrı tutulmuş ve onlardan korkmayı öğrenmiştir ancak Caleb zamanla onun güvenini ve kalbini kazanmaya başlar. Askerler peşlerine düştüğündeyse Eve’in gerçek aşkı ve hayatı arasında bir tercih yapması gerekecektir…

   *Şüphe, romantizm ve fantastik ögeler, distopik bir kurguyla birleşerek okuyucuyu romana bağlıyor.*

  - Booklist

Yeni Dünya Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.