sadsad x
asdasd
30,00 TL
21,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
9,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Yeni Başlayanlar İçin Kaligrafi 1 Hakkında Bilgiler
Türü: Takvim
Sayfa Sayısı: 112
ISBN: 9786059555371
Kapak: Ciltsiz
Ömer Faruk Dere
Ömer Faruk Dere
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yeni Başlayanlar İçin Kaligrafi 1 Kısa Özet

    Kaligrafi eğitimi, hoca ile öğrencinin birebir çalıştığı ve diğer sanat dallarındaki eğitimlere göre çok daha zor ve uzun süreli bir eğitimdir. *Sürekli tekrar ile öğrenme* olarak da tabir edebileceğimiz bu öğrenim sürecinde harf ölçü ve formları tam olarak öğrenilene kadar tekrar tekrar yazarak çalışmak gerekir. Sanat, taklitle başlayıp zaman içinde gelişen bir olgudur. İlk derslerden itibaren örnek dersler iyice incelenmeli, sabırla ve gayretle çalışmalara devam edilmelidir.

    Kaligrafi çalışmak için temelde üç malzemeye ihtiyaç vardır: Kalem, kâğıt ve mürekkep. Doğru kalem ve uygun mürekkep temin edildikten sonra çalışma rahatlığı sağlayan bir çalışma defterine dersler esnasında hep ihtiyaç duyulmuştur. *Yeni Başlayanlar İçin Kaligrafi Çalışma Defteri*nin bu ihtiyacı karşılamada önemli bir boşluğu dolduracağını umuyoruz.

    Kaligrafi çalışmaları için özel olarak hazırlanmış olan bu defter *Yeni Başlayanlar İçin Kaligrafi* adlı kitabımızın çalışma konuları esas alınarak hazırlanmıştır. Söz konusu kitabımızın *Harfler* bölümlerinin öğreniminde kullanılması temel amaçtır. Bu defter 3 mm. genişliğinde kesik uçlu bir kalem ile çalışılmak üzere hazırlanmış olup harf yükseklikleri ve meyillerini gösterir kılavuz çizgileri ile desteklenmiştir. Defterin kullanımına geçmeden önce kitabımızın kalem açısı, kalem hakkı ve temel çizgi çalışmaları gibi ilgili bölümleri dikkatle incelenmelidir.

Yeni Başlayanlar İçin Kaligrafi 1 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.