sadsad x
asdasd

Yedikçe Zayıfla ve Öyle Kal

Alfa Yayınları

Banu Kazanç

49,00 TL
34,30 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
14,70 TL
Yedikçe Zayıfla ve Öyle Kal Hakkında Bilgiler
Türü: Beslenme ve Diyet Kitapları
Sayfa Sayısı: 197
ISBN: 9786051063300
Kapak: Ciltsiz
Banu Kazanç
Banu Kazanç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yedikçe Zayıfla ve Öyle Kal Kısa Özet

  Ünlülerin İnce Kalma Sırları Bu Kitapta!

  Hülya Avşar, Gani Müjde, Metin Uca, Ayşegül ve Muharrem Toplusoy, Erengül Ulusoy gibi pek çok tanınmış ismin diyetisyenliğini sürdüren Banu Kazanç’tan yedikçe zayıflamak ve zayıf kalmak için beslenme önerileri..

  Banu Kazanç, Mayıs ayı başında Pera Palas Balo Salonu`nda Hülya Avşar, Metin Uca, Gani Müjde ve daha pek çok tanınmış ismin de katılacağı 200 kişilik bir davet verecek. Basının da davet edileceği gecede kitabın tanıtımı yapılacak, kitabın içinden seçilecek bazı bölümler slaytla gösterilecek ve Banu Kazanç`ın beslenme programını uygulayarak formunu koruyan ünlüler konuşma yapacak.

  "Beni aç kalmadan sağlıklı zayıflattığın için ve pozitif enerjinle hayatıma girdiğin için evrene teşekkür ediyorum. Ben Hülya Avşar, Zehra, Helin. Hazar, Leyla, Banu Kazançsız olamayız."

  - Hülya Avşar

  "İnce bir insansam (fiziksel olarak) bunu Banu`nun bana doğru beslenmeyi öğretmesine borçluyum. Bu inceliğinle, verdiğin güven ve kaliteli hizmetinle sana sonsuz teşekkür ederim. Ellerine ve aklına sağlık, Banu."

  - Metin Uca

  "Her zaman bizim yanımızda olan, bizlerin sağlığını ve kilosunu idealde tutan yakın dostumuz Banu`ya teşekkürler."

  - Muharrem ve Ayşegül Toplusoy

  "Senden aldığım pozitif enerji motivasyonumu artırıp beni zayıflatıyor. Hayatımda olduğun için teşekkürler."

  - Erengül Ulusoy

  Banu Kazanç, hemen her kesimden, kadın-erkek-çocuk olmak üzere her yaş grubundan, iş dünyası, sanat dünyasından ünlüler ve siyasetçilerin de yer aldığı geniş ve farklı sosyal yapıda gruplara sağlıklı beslenme konusunda danışmanlık yapıyor. Meslek hayatını Nişantaşı`ndaki ofisinde sürdürüyor. Danışanlarına bugüne kadar edindiği deneyimlerimi aktararak sağlıklı beslenme konusunda bilinçlenmelerini, bunu bir hayat tarzı olarak benimsemelerini ve bu bilgileri yaşantılarına yansıtmalarını hedefliyor. Bu çalışmalarımın yanı sıra, yazılı basında günlük, haftalık ve aylık dergilerde, gazetelerde yazılar yazıyor, uzmanlık alanıyla ilgili pek çok televizyon kanalında programlara konuk oluyor. Yine pek çok farklı platforma konuşmacı olarak katılıyor ve çeşitli dernekler adına seminerler düzenliyor.

Yedikçe Zayıfla ve Öyle Kal Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.