Yedi Akbaba Efsanesi

Dark İstanbul

Ömer Ünal

110,00 TL
73,70 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
36,30 TL
Yedi Akbaba Efsanesi Hakkında Bilgiler
Türü: Roman ve Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 152
ISBN: 9786259901541
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 6 adet satılmıştır.
Ömer Ünal
Ömer Ünal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yedi Akbaba Efsanesi Kısa Özet

  Kitap ne anlatıyor?

  En çelimsiz görünen kişinin içinde de bir kahraman yatar ve ortaya çıkmak için uygun anı bekler. Bu uygun an, Kıyamet Takvimi’nin son yaprağının düşüşü, Kıyamet Saati’nin son kez çalışı olabilir.

  Matematik derslerini hiç sevmeyen ve öğretmeni konuları anlatırken kareli defterinin sayfalarını araba, futbolcu ve uçak çizimleriyle doldurarak zaman öldüren Fatih’in başına gelen de bu. Önce şehrin çeşitli yerlerinde gizemli akbabalar görüyor, sonra da kendini efsanevi İstanbul’un kâbuslar âlemine yuvarlanmasına sebep olacak olayların merkezinde buluyor. Kötülükle iyilik arasında başlayan büyük savaşın seçilmiş kişilerinden olduğunu öğrenmesiyle birlikte ortaya daha da büyük bir sorun çıkıyor: Fatih genellikle yaptığı gibi sorunları görmezden mi gelecek, yoksa sorumluğunu kabullenip mücadeleye eşlik mi edecek?

  Ömer Ünal’ın başından sonuna su gibi akan, yer yer okurunu gerim gerim gererken yer yer de keyifle gülümsemesini sağlayan destansı eseri Yedi Akbaba Efsanesi hem kadim efsanelerin gizemli derinliklerinden besleniyor hem de gerçek hayatı saydam bir kılıf gibi onun üstüne geçiriyor. Kabul etmeliyiz ki bu sadece iyi yazarların başarabildiği bir karışım.

 • 2. Hamur

Yedi Akbaba Efsanesi Hakkında Yorumlar