sadsad x
asdasd
20,00 TL
12,40 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
7,60 TL
Yazgıyı Bozan Haller Hakkında Bilgiler
Türü: Şiir Kitapları
Sayfa Sayısı: 138
ISBN: 9786052964958
Kapak: Ciltsiz
Bekir Cahit Yücel
Bekir Cahit Yücel
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yazgıyı Bozan Haller Kısa Özet

  Bu şiir kitabı çok sayıda fırsat ürünü ihtiva etmektedir.
  Hakikaten, gösterilen çabaya, çekilen acılara, hayallerle gerçeklerin orantısızlığı nedeniyle doğan ağır maliyetlere rağmen, değerinin çok altında bir bedelle sizlerin hizmetine sunulmaktadır. İlk kez sergilenen, elden düşme de olmayan ürünlerin, fiyatına nazaran tatmininin yüksek bulunulacağından eminiz.

  Bu şiir kitabı çok sayıda sahaflardan toplanan şiir ihtiva etmektedir.
  Hakikaten, belli bir tadat (compile) hedefi ve hevesi olmayan, ara sıra ve belli bir disiplin içermeyen karalamalar, dur bakalım yıllanmak suretiyle değerini bulmuştur anlayışı ve telaşıyla, dağıtıldığı yer ve şahıslardan toplanarak, toplanma maliyet ve acılarını karşılamayacak tarz ve edepte hizmetinize sunulmuştur.

  Bu şiir kitabı çok sayıda insanlık namına yazılan şiir ihtiva etmektedir.
  Hakikaten, piyasa fiyatlarını hiçe sayan bir anlayış ve fedakarlıkla, hatta ve hatta neredeyse 1917 ve 1919 ruhlarıyla, insanlığa bir nebze olsun katkı sağlamak ve aslında biraz da insanlık nezdinde kalıcı olmak düşüncesiyle… kendi çapında ve kendine göre know-how içeren işbu çalışmalar dikkatinize sunulmuştur.

  Hakikaten, denilebilir ki insanlık tarihinin başından beri en çok tartışılan konulardan birisi de, başlangıçta belirlenen yazgı ile sonradan ortaya çıkan değişimlerin, farklılıkların oran ve cins olarak, bilimsel yöntemlerle tespiti ve bu sapmaların nedenlerini irdeleme çabaları olmuştur.

  Yazgınızı değiştirmeniz konusunda öneri, gizli bilgi ve esintiler taşıyan çalışmaların sizlere yararlı olacağını umuyoruz.

Yazgıyı Bozan Haller Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.